Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

V Infiniti aréne AVE-V.O.D.S. Cup 2008

Sportnet|Publikované 27. aug 2008 o 00:00

Od piatka do nedele sa v košickej Infiniti aréne uskutoční medzinárodný basketbalový turnaj kadetov. Druhý ročník AVE-V.O.D.S. Cup 2008 bude mať

kvalitné obsadenie, zúčastnia sa ho tímy z Maďarska, Poľska, Česka a Slovenska.

KOŠICE. Okrem domáceho celku AVE-V.O.D.S. Juniorbasket Košice sa na kadetskom basketbalovom turnaji predstaví maďarský Kecskemét, kolektív, ktorý u našich južných susedov vyhral titul vo svojej vekovej kategórii. Z Poľska príde do Košíc Resovia Rzesów. Česko bude zastupovať Snakes Ostrava. Turnaja AVE-V.O.D.S. Cup sa zúčastní aj slovenský majster IMC Považská Bystrica a reprezentácia Slovenska U-13.

Kvalitné obsadenie

Podujatie sa uskutoční pod záštitou člena predstavenstva spoločnosti AVE - V.O.D.S. odpadové hospodárstvo, a. s., Igora Sidora. "Vlani na prvom ročníku sme latku nasadili veľmi vysoko. Aj preto máme na turnaji veľmi kvalitné obsadenie. Všetci účastníci turnaja odohrajú za tri dni po päť zápasov. Turnaj vyvrcholí v Infiniti aréne v nedeľu napoludnie, keď si jeho víťaz prevezme pohár AVE-V.O.D.S. My sa v silnej konkurencii pokúsime dobre reprezentovať Košice. Vieme, že k nám prichádzajú veľmi kvalitní súperi a nielen z nášho regiónu," uviedol riaditeľ turnaja Damián Exner. Spestrením turnaja bude v sobotu večer basketbalový zápas medzi trénermi a rodičmi Kecskemétu a trénermi, vedením a rodičmi z domáceho klubu.

Súvisiace články