Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

V. I. lige víťazstva domácich

Sportnet|Publikované 11. nov 2003 o 23:00

Prešov - Detva 3:2 (2:1, 1:1, 0:0) - V 6. min. nechali domáci hokejisti pred Ferjom neobsadeného Malčeka, ktorý otvoril účet. Na opačnej strane zasa

zabránil istým gólom vo svojej sieti z hokejok Baňasa a Čontofalského detviansky brankár Ševela. V 15. min. sa už ale Velček zblízka nemýlil a bolo 1:1. V predposlednej minúte po peknej individuálnej akcii poslal domácich do vedenia Gönci. Lahôdkou pre oko diváka bol tiež gól P. Talaroviča po peknom sóle na 3:1. Hostia neskôr znížili na 3:2. Na záverečných 45 sekúnd odvolali brankára, no boli to Prešovčania, ktorí sa mohli radovať, no Pauera mieril do žŕdky. Góly: 15. Velček, 19. Gönci, 29. P. Talarovič - 6. Malček, 38. Jurík. Pred 650 divákmi rozhodovali Marušin, Bednár, Tornay. Vylúčení 4:5.

(mir)

Sp. N. Ves - Trebišov 4:2 (0:0, 2:1, 2:1) - V derby sa hrala vyrovnaná prvá tretina, avšak bez gólov. Zvýšené tempo a nasadenie vynieslo Spišiakom už v 22. min vedúci gól Jetčom. Po góle pridali aj hostia a o 5 minút Horňákom vyrovnali. Aj v záverečnej tretine sa hral obojstranne útočný hokej. Domáci pridali ďalšie dva góly a v dobrom zápase zaslúžene vyhrali. Góly: 22. a 39. Jetč, 43. Milec, 53. Muránsky - 27. a 41. Horňák. Rozhodovali: Beniač - Smrek, P. Grečko, vylúčení: 4:6, navyše Čuj (Sp. N. Ves.) 5+DKZ, presilovky: 1:0, 450 divákov.

ZOSTÁVAJÚCE VÝSLEDKY: Dubnica - B. Bystrica 5:2 (1:0, 2:0, 2:2), Senica - P. Bystrica 5:2 (1:0, 2:0, 2:2), Prievidza - Piešťany 4:1 (2:0, 2:1, 0:0).