Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

V Humennom môžu sláviť postup aj potomka

Šťastný otec. Kapitán 1. HFC Michal Paraska s dcérou Ninkou. (Autor: Marián Škuba)
Sportnet|Publikované 7. jún 2012 o 22:00

Michal Paraska, kapitán 1. HFC Humenné, je od utorka šťastným otcom dcéry Ninky.HUMENNÉ. Prvý júnový týždeň sa nesie v humenskom futbalovom ponímaní na vlne radosti a veselosti.

Po tom, čo sa v nedeľu potvrdilo, že 1. HFC Humenné už nik nemôže zosadiť z trónu pre víťaza majstrovstiev regiónu Východ, sa v utorok udiala ďalšia potešiteľná udalosť, tentoraz viac milá a konkrétne sa týkala kapitána mužstva Michala Parasku.

Od utorka má Michal Paraska o životnú radosť navyše. O ôsmej hodine ráno sa s Mirkou stali rodičmi dcérky Ninky. Utorňajší tréning tak mal slávnostnejší nádych.

„Mišo doniesol chlapcom šampanské, ktoré sme si dali samozrejme až po tréningu. Ten sa však niesol vo veselšom duchu, chlapci čerstvému oteckovi blahoželali, bolo to viac uvoľnené,“ vrátil sa k utorňajšiemu popoludniu Russlan Ljubarskij.

Držať meno klubu

Sedembodový náskok dve kolá pred koncom hovorí pre 1. HFC Humenné jasnou rečou. Líder už iný byť nemôže. Na prvý pohľad teda môže ísť o stretnutie Michalovce B - Humenné „z povinnosti“, avšak z oboch strán sú isto svoje zámery.

„Michalovčania nám majú čo vracať (pozn.: prehrali na jeseň v Humennom 0:6), my naopak hráme o meno klubu, nechceme pripustiť žiaden zahanbujúci výsledok, v hre je aj meno klubu,“ podotkol hrajúci tréner 1. HFC Humenné.

Vzhľadom na situáciu, že otázka víťaza súťaže je už vyriešená, dohodli sa obe mužstvá, že stretnutie Michalovce B - Humenné sa odohrá v tradičnom michalovskom termíne, t.j. v nedeľu dopoludnia o 10.30 hod.

Iné bude iba miesto stretnutia, ktoré sa odohrá na hlavnom štadióne prvoligového MFK Zemplín Michalovce.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.