Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

V Družstevnej ostala Čaňa na štíte Tatrana

Sportnet|Publikované 28. nov 2002 o 23:00

Prešov Po tom, čo si minulú stredu na "neutrálnom" futbalovom štadióne v Družstevnej pri Hornáde zmerali sily ličartovskí druholigisti s

prešovskými, na tom istom ihrisku hral po týždni FC Tatran Prešov s FK Čaňa. Prešovčania na tamojšej hracej ploche strelili tri góly aj Ličartovčanom. Keďže tí ich dali vtedy do siete Tatrana štyri, zeleno bielym to na výhru nestačilo. Dva presné zásahy kapitána tatrancov A. Kočiša a jeden navrátilca z Charkova Adama, znamenali víťazstvo Prešovčanov na čanianskymi hydinármi 3:0 (1:0). Tatran v tomto stretnutí hral v zostave: Ferenc (46. Stefanovič) Zajcev (60. T. Pončák) Hricko (46. Durkač), Slanina A. Kočiš, Jantek (60. Guman), D. Kakaščík, Dic (75. P. Bašista), Fabuľa (60. Hatok) Adam, Bubenko (75. Hricov).

Počas víkendu majú futbalisti druholigového Tatran Prešov voľno, informoval nás tréner J. Molka (na snímke) a najbližší zápas si naplánovali na budúcu stredu. Ich súperom by mal byť niekto zo štvorice Nižná Šebastová, Solivar, Veľký Šariš alebo Fintice.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.