Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

V. a VI. liga: Sobrance dali desať gólov

TASR|Publikované 22. sep 2013 o 22:00

Hrali sa ďalšie zápasy V. a VI. futbalovej ligy

V. LIGA

SEVER

Fintice – Ľubotice 1:2 (1:0), G: Katuščák - Kosť, Pavlovský, ČK: Michniewicz (hostia).

Stará Ľubovňa - Dlhé Klčovo 4:0 (3:0), G: Sikorjak 2, Pavlišin (11 m), Mariančík.

Pušovce – Kendice 2:1 (1:0), G: Eliaš, Kišš – Beliš, ČK: Korinko (hostia).

Hanušovce n/ Topľou – Raslavice 3:3 (1:1), G: Matta 2 (1 z 11 m), Horvát - Kubánka 2 (1 z 11 m), Jenčo.

Štrba – Zámutov 1:0 (0:0), G: Brezina.

Kračúnovce – Kľušov 3:0 (0:0), G: Peržel 2, Kaňuch.

Radvaň n/ Laborcom – Medzilaborce 1:0 (1:0), G: Gabák.

Kežmarok – Pakostov 0:4 (0:2), G: Slavkovský 2, Gombita 2.

Tabuľka

1. Pušovce 9 7 1 1 39:14 22
2. Štrba 9 6 1 2 22:14 19
3. St. Ľubovňa 9 5 1 3 16:6 16
4. Kračúnovce 9 5 1 3 18:9 16
5. Ľubotice 9 5 0 4 23:16 15
6. Raslavice 9 4 3 2 11:8 15
7. Pakostov 9 5 0 4 17:18 15
8. Zámutov 9 4 1 4 20:16 13
9. Radvaň n/L 9 4 1 4 14:13 13
10. Kendice 9 4 1 4 12:13 13
11. Fintice 9 4 0 5 19:12 12
12. Medzilaborce 9 4 0 5 13:17 12
13. Hanušovce n/T 9 2 4 3 10:19 10
14. Kľušov 9 3 0 6 16:22 9
15. Dlhé Klčovo 9 3 0 6 11:22 9
16. Kežmarok 9 0 0 9 3:45 0

tasr

JUH

Strážske - Veľký Horeš 1:1 (0:1), G: Liška – Seman.

Sokoľany – Michaľany 1:0 (0:0), G: Žiga.

Rožňava – Poproč 4:0 (2:0), G: Štyvar 2 (1 z 11m), Breuer, Fabián - podrobne o zápase.

Kráľovský Chlmec - Veľký Folkmar 2:1 1:1, G: Pásztor, Ballok – Sovič, ČK: Sasák (hostia).

Čaňa – Šaca 0:2 (0:1), G: Janočko, Bajtoš.

Medzev - Spišské Vlachy 3:2 (3:1), G: Kalmár 3 - Šefčík, Pikla.

Kalša - Veľké Kapušany 1:1 (1:0), G: Horský – Szabo.

Sobrance – Rudňany 10:0 (5:0), G: Bobál 3, Ivanko 2 (1 z 11m), Čižmár 2 (1 z 11m), Danko 2, Kasič.

Tabuľka

1. Šaca 9 8 0 1 35:7 24
2. Veľký Horeš 9 5 3 1 21:7 18
3. V. Kapušany 9 4 5 0 15:7 17
4. Sobrance 9 5 0 4 36:13 15
5. Rožňava 9 4 2 3 17:9 14
6. V. Folkmar 9 4 2 3 24:17 14
7. Medzev 9 4 1 4 21:16 13
8. Kalša 9 3 4 2 8:9 13
9. Strážske 9 3 4 2 13:17 13
10. Michaľany 9 3 3 3 15:11 12
11. Čaňa 9 4 0 5 9:15 12
12. Kr. Chlmec 9 3 1 5 6:27 10
13. Spišské Vlachy 9 2 3 4 12:15 9
14. Rudňany 9 2 2 5 10:33 8
15. Sokoľany 9 1 1 7 3:22 4
16. Poproč 9 1 1 7 8:28 4

tasr

VI. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Gerlachov - Dlhá Lúka 0:1 (0:0), G: Jurčišin.

Uzovce - Chmiňany 4:0 (0:0), G: Kaleja (11 m), Daňko, Ferko, Antol.

Gaboltov - Šar. Dravce 6:1 (3:1), G: P. Javorský 2, D. Javorský 2, Slimák, Kazimír - Hovančík.

Malcov - N. Ľubovňa 3:0 (3:0), G: Valenta 2, Balužinský.

Šar. Michaľany - Župčany 7:0 (4:0), G: Sedlák 2, Adam 2, Kozák, Kočík, Olejár.

V. Šariš - M. Šariš 0:0, ČK: Heldák - Blaško.

Záhradné - Beloveža 4:1 (2:0), G: Jačišin 2, Varga, Fedor - Peregrín.

Tabuľka

1. Šar. Michaľany 7 5 1 1 16:4 16
2. Záhradné 7 5 1 1 14:9 16
3. Dlhá Lúka 7 4 2 1 11:8 14
4. Gaboltov 7 4 1 2 15:8 13
5. Beloveža 7 4 0 3 12:9 12
6. Gerlachov 7 4 0 3 9:7 12
7. Chmiňany 7 3 2 2 11:11 11
8. Malcov 7 3 1 3 10:9 10
9. Šar. Dravce 7 3 1 3 9:12 10
10. M. Šariš 7 2 3 2 10:9 9
11. Uzovce 7 2 2 3 12:10 8
12. Župčany 7 0 3 4 6:19 3
13. V. Šariš 7 0 2 5 3:8 2
14. N. Ľubovňa 7 0 1 6 2:17 1

tasr

VIHORLATSKO-DUKLIANSKA

Seč. Polianka - Jasenov 2:0 (2:0), G: Tavarez 2, ČK: Galegari (hostia).

Čierne n/Top. - Sačurov 3:1 (2:1), G: Grega 2, Polaček - Tokár.

Belá n/Cir. - Vechec 1:0 (1:0), G: Čižmár.

Udavské - Kamenica n/Cir. 3:1 (1:1), G: Chalúpka, Kuzma, Čopák - Michalič.

Stakčín - Kochanovce 0:0.

Soľ - Bystré 1:1 (1:0), G: Demčák - Hatala.

N. Hrušov - Breznica 2:2 (0:2), G: Palko, Babjak - Ferenc, Šafranko.

Tabuľka

1. Breznica 7 4 2 1 13:8 14
2. Kochanovce 7 3 3 1 14:6 12
3. Udavské 7 4 0 3 14:13 12
4.Čierne n/Top. 7 3 2 2 7:8 11
5. Jasenov 7 2 4 1 5:4 10
6. Bystré 7 3 1 3 7:7 10
7. Sačurov 7 3 1 3 7:11 10
8. N. Hrušov 7 2 3 2 8:6 9
9. Stakčín 7 2 3 2 5:5 9
10. Soľ 7 2 2 3 9:11 8
11. Seč. Polianka 7 2 1 4 9:10 7
12. Vechec 7 1 4 2 8:10 7
13. Kamenica n/Cir. 7 1 3 3 8:10 6
14. Belá n/ Cir. 7 1 3 3 7:12 6

tasr

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Dobšiná - Turňa n/B 1:2 (0:0), G: Gotthardt - Turoczi, Puškáš.

Ťahanovce - Krh. Podhradie 0:1 (0:0), G: Kiss.

M. Ida - Geča 3:2 (0:1), G: L. Surgent 2, Bálint - Vl. Hutter, Papcun.

V. Opátske - Koš. N. Ves 0:0.

Gem. Hôrka - Gem. Poloma 1:0 (0:0), G: Ferdinand (11 m).

Kokšov-Bakša - Ďurkov 3:1 (1:1), G: I. Stoľár 2 (1 z 11 m), Rusnák - Sarvaš.

Betliar - Budimír 7:0 (5:0), G: Varga 3 (1 z 11 m), Demeter, Arvay, Kováč, Vávra.

Tabuľka

1. Malá Ida 7 6 0 1 15:8 18
2. Vyšné Opátske 7 4 2 1 18:12 14
3. Ťahanovce 7 4 1 2 17:9 13
4. Gem. Poloma 7 4 1 2 10:4 13
5. Turňa n/B 7 4 1 2 11:10 13
6. Gem. Hôrka 7 3 3 1 16:11 12
7. Geča 7 3 2 2 15:9 11
8. Krh. Podhradie 7 3 1 3 11:9 10
9. Ďurkov 7 3 0 4 18:15 9
10. Koš. N. Ves 7 2 2 3 7:11 8
11. Betliar 7 2 1 4 17:18 7
12. Kokšov-Bakša 7 1 2 4 13:19 5
13. Dobšiná 7 1 1 5 10:17 4
14. Budimír 7 0 1 6 7:33 1

tasr

ZEMPLÍNSKA

Úpor - Cejkov 0:4 (0:1), G: Ivančo, Blanár, Barna, Zrebňák, ČK: Ceperko (domáci).

Lastomír - Nacina Ves 1:0 (1:0), G: Bubenko, ČK: Basara (hostia).

Čičarovce - Sečovce - nehralo sa, hostia sa nedostavili.

Zalužice - Vinné 2:1 (1:1), G: Capík (11 m), Krišo - Grajcár.

Borša - Palín 1:0 (0:0), G: Matus.

Krišovská Liesková - Žbince 4:1 (1:0), G: Kulcsár 2, Husovský (11 m), Drančák - Ščerbák.

Parchovany - Petrovce n/Lab. 0:4 (0:0), G: Lakatoš 2, Pado, Mráz.

Tabuľka

1. Lastomír 7 6 0 1 15:7 18
2. Petrovce n/Lab. 7 5 1 1 27:6 16
3. Vinné 7 5 0 2 16:8 15
4. Zalužice 7 4 2 1 16:13 14
5. Cejkov 7 4 1 2 12:9 13
6. Čičarovce 6 4 0 2 17:11 12
7. Borša 7 3 1 3 10:11 10
8. Parchovany 7 3 1 3 11:16 10
9. Nacina Ves 7 2 1 4 6:11 7
10. Žbince 7 2 0 5 5:14 6
11. Sečovce 6 1 2 3 6:9 5
12. Palín 7 1 2 4 6:15 5
13. Úpor 7 1 1 5 10:13 4
14. Krišovská Liesková 7 1 0 6 10:24 3

tasr

PODTATRANSKÁ

Hranovnica - Sp. Belá 2:1 (1:0), G: Džubák, Gajan - Depta.

Hrabušice - Smižany 0:4 (0:2), G: Bednár 2, Šebest, Kľučár, ČK: Jakubec (domáci) - podrobne o zápase

Helcmanovce - Kravany 0:2 (0:0), G: Tkáč 2.

Harichovce - Teplička n/Hor. 1:2 (0:2), G: Karchňák - Lesnický, Čarnoký, ČK: Strapec (domáci).

Levoča - Poprad B 2:4 (1:2), G: Kramarčík, Lešňovský - Kašper 2, Mlynár, Bednarčík.

Nálepkovo - Margecany 2:1 (1:1), G: Vartovník, Pacák - S. Sokolský, ČK: Hoščuk (hostia).

Mária Huta - Sp. Bystré 1:1 (1:1), G: Škarbek - Čižmár.

Tabuľka

1. Kravany 7 6 0 1 28:11 18
2. Smižany 7 5 1 1 27:9 16
3. Poprad B 7 5 1 1 19:10 16
4. Nálepkovo 7 5 0 2 9:4 15
5. Helcmanovce 7 5 0 2 9:9 15
6. Sp. Bystré 7 4 2 1 10:4 14
7. Mária Huta 7 4 1 2 16:8 13
8. Hrabušice 7 3 0 4 9:15 9
9. Teplička n/H 7 2 1 4 14:18 7
10. Margecany 7 2 1 4 9:16 7
11. Sp. Belá 7 1 1 5 14:20 4
12. Levoča 7 1 1 5 7:23 4
13. Hranovnica 7 1 0 6 8:24 3
14. Harichovce 7 0 1 6 5:13 1

tasr

Ďalší program V. a VI. ligy

V. LIGA

SEVER: 10. kolo, 29. 9. 2013 o 15.00 hod.: Ľubotice – Pakostov, Medzilaborce – Kežmarok, Kľušov – Radvaň n/L, Štrba – Kračúnovce, Raslavice – Zámutov, Kendice – Hanušovce, Dl. Klčovo – Pušovce, Fintice – St. Ľubovňa.

JUH: 10. kolo, 28. 9. 2013 o 15.00 hod.: V. Kapušany – Sobrance, 29. 9. 2013 o 15.00 hod.: V. Horeš – Rudňany, Sp. Vlachy – Kalša, Šaca – Medzev, V. Folkmar – Čaňa, Poproč – Kr. Chlmec, Michaľany – Rožňava, Strážske – Sokoľany.

VI. LIGA

KOŠICKO-GEMERSKÁ
8. kolo, 28. 9. 2013 o 15.00 hod.: Kr. Podhradie – M. Ida, Turňa n/B – Budimír, 29. 9. 2013 o 10.45 hod.: Geča – V. Opátske B, o 15.00 hod.: Ďurkov – Betliar, Gem. Poloma – Kokšov-Bakša, Koš. N. Ves – Gem. Hôrka, Dobšiná – Ťahanovce.

ZEMPLÍNSKA
8. kolo, 29. 9. 2013 o 15.00 hod.: Cejkov – Petrovce n/L, Žbince – Parchovany, Palín – Kr. Liesková, Vinné – Borša, Sečovce – Zalužice, Nac. Ves – Čičarovce, Úpor – Lastomír.

VIHORL.-DUKLIANSKA
8. kolo, 29. 9. 2013 o 10.30 hod.: Kochanovce – Soľ, o 15.00 hod.: Jasenov – Breznica, Bystré – N. Hrušov, Kamenica n/C – Stakčín, Vechec – Udavské, Sačurov – Belá n/C, Seč. Polianka – Čierne n/T.

ŠARIŠSKÁ
8. kolo, 29. 9. 2013 o 15.00 hod.: Dlhá Lúka – Beloveža, M. Šariš – Záhradné, Župčany – V. Šariš, Šar. Michaľany – N. Ľubovňa, Šar. Dravce – Malcov, Chmiňany – Gaboltov, Gerlachov – Uzovce.

PODTATRANSKÁ
8. kolo, 29. 9. 2013 o 10.30 hod.: Poprad B – Nálepkovo, o 15.00 hod.: Sp. Belá – Sp. Bystré, Margecany – Mária Huta, Teplička n/H – Levoča, Kravany – Harichovce, Smižany – Helcmanovce, Hranovnica – Hrabušice.

tasr

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.