Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Úvod vyšiel nad očakávania

Sportnet|Publikované 19. sep 2008 o 22:00

SP. NOVÁ VES. Po siedmom kole sú futbalisti Spišskej Novej Vsi v II. lige skupina Východ na druhom mieste. Len horšie skóre ich delí od prvej

priečky.

Spokojnosť

Len jedna prehra a šesť víťazstiev. Nad takou bilanciou môže byť u trénera Jaroslava Zajaca maximálna pohoda.

"Určite som s výsledkami z úvodu sezóny spokojný. Odrazilo sa to aj na našom zápase v L. Mikuláši, kde sme išli s jasným cieľom neprehrať. Naša taktika hrať zo zabezpečenej obrany na rýchle protiútoky nám vychádzala, ale len do vylúčenia Stadnyka. Mužstvo to ešte viac morálne povzbudilo a po nacvičenej štandardke sme ešte do polčasu dali gól. V druhom polčase domáci chceli veľmi vyrovnať, ale Jirko Kobr opäť čaroval chytil tri tutovky, plus pokutový kop," vrátil sa ostatnému zápasu na Liptove tréner FK Spišská Nová Ves.

Divácky záujem

Dnes sa na Spiši predstaví "béčko" Banskej Bystrice. Opäť náročný súboj a súper pre Novovešťanov.

"Doma je každý zápas ťažký. Je jasne vidieť, že kto príde k nám, tak zamuruje obranu. Navyše hráme s B mužstvom a tie sú nevyspytateľné, čo sa týka zloženia zostavy. Banská Bystrica hrá v nedeľu a je tam možnosť, že sa posilnia o hráčov z A mužstva.

Teší ma, že na futbal chodí čoraz viac fanúšikov a niektorí už cestujú aj na naše stretnutia vonku. Už dávno hovorím, že merítkom dobrej práce trénera a výsledkov futbalistov sú diváci," uviedol tréner Jaroslav Zajac.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.