Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Úspešný vstup Asanaratesu do sezóny

Sportnet|Publikované 15. okt 2002 o 22:00

Košice Po úspešnom nultom ročníku Ligy starých pánov v sálovom futbale, ktorý pripravila Mestská únia sálového futbalu v Košiciach sa uplynulý

víkend začal prvý ročník. Do súťaže sa nakoniec prihlásilo predsa len osem družstiev, hoci tesne po porade vedúcich družstiev tomu tak nenasvedčovalo. "Som rád, že lige má párny počet účastníkov," povedal hlavný garant súťaže Martin Andor. V úvodnom kole, ktoré sa hralo v nedeľu si úspešne počínali hostitelia, ktorí nedali svojim súperom žiadnu šancu. O svojom vysokom víťazstve rozhodli hráči Vulkmontu až v druhom polčase, keď sa ukázala ich technická aj kondičná prevaha. Najväčšou prekážkou pre Hurican, ktorý bol v prvej časti lepší bol brankár Balog. Stretnutie dvoch družstiev s novými sponzormi sa bývalý Feyenord presadil nad Myslavou hlavne zásluhou vynikajúceho výkonu Navrátila. Autocomplex nebol horší, ale doplatil na slabšiu koncovku. Vo vyrovnanom a bojovnom zápase sa presadil Trend, ktorému výborne zahral špílmacher Tkáčik. V drese súpera vynikal Beer, ale jeho nahrávky nemal kto premieňať. Do nového vstúpil hladkou výhrou Asanarates, ktorému patrilo prvenstvo v nultom ročníku patrilo.

Výsledky 1. kola: Vulkmont Hurican 7:2, góly : Kocák 2, Sedlák 2, Serečin, Martinček, Mazág - Kováč 2. HaRT Autocomplex Suzuki 6:2, Navrátil 4, Duska, Králik - M. Kolesár, Rybár. Trend KVP - Bar Paula 3:2, Žec, Tkáčik, Vaššo - Beer, Bobiš. Asanarates Robkerk 6:2, Žigala 3, Džurina 2, Tóth - Tanácz, Futáš.

Program 2. kola v nedeľu (20. októbra): o 17.30 Vulkmont Autocomplex Suziki, o 18.15 Asanarates HaRT, o 19.00 Trend KVP Robkerk, o 19.45 Hurican - Bar Paula.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.