Streda, 20. októbra, 2021Meniny má Vendelín

USA: Bronzový medailista z Helsínk Ivan Majeský novou posilou Atlanty Trashers

TASR|22. jún 2003 o 11:37

Atlanta 22. júna (TASR) - Slovenský hokejový obranca Ivan Majeský sa stal v sobotu novou posilou klubu zámorskej NHL Atlanta Trashers. Bronzový medailista ...

Atlanta 22. júna (TASR) - Slovenský hokejový obranca Ivan Majeský sa stal v sobotu novou posilou klubu zámorskej NHL Atlanta Trashers. Bronzový medailista z májových MS vo Fínsku tak oblečie dres už druhého klubu najprestížnejšej hokejovej ligy na svete, keď uplynulú sezónu strávil na slnečnej Floride.

"Sme veľmi šťastní, že sme získali Ivana a doplnili tak náš tím o ďalšieho skvelého a skúseného obrancu. Dúfame, že nám práve on pomôže skvalitniť a usmerniť defenzívnu činnosť v ďalších sezónach," uviedol viceprezident a generálny manažér Atlanty Don Waddell.

Majeský sa vypracoval v minulej sezóne na výraznú oporu slabo hrajúcich floridských panterov a stal sa jedným z tria hráčov tímu, ktorí nastúpili vo všetkých 82 zápasoch základnej čast. V premiérovej sezóne v NHL zaznamenal Majeský 12 bodov za 4 góly a 8 asistencií a na ľade strávil v priemere viac ako 20 minút na zápas.

Súvisiace články