Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Úradná správa VsFZ č. 36

Sportnet|Publikované 15. dec 2002 o 23:00

Vyžrebovanie a obsadenie rozhodcov Zimného turnaja 2003Skupina A:1. kolo, 18. január 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Giraltovce - Lipany (Gula -

Vyžrebovanie a obsadenie rozhodcov Zimného turnaja 2003

Skupina A:

1. kolo, 18. január 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Giraltovce - Lipany (Gula - Barvirčák, Fedeš), Svidník - Stará Ľubovňa (Bochnovič - Sakalík. V. Vasilenko), Bardejov - Stropkov (Chochoľák - Čech - Špirek, Pecha),

2. kolo, 25. január 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Stropkov (Lacko - Onofrej, Kundľa), Stará Ľubovňa - Bardejov (Kožuško - Koľ, Cup), Giraltovce - Svidník (Halečka - Maník, Pecha),

3. kolo, 29. január 2003 (streda) o 13.30 hod.: Svidník - Lipany (Jancura - Sadiv, Beliš), Bardejov - Giraltovce (Labanc - Maník, Dolhý), Stropkov - Stará Ľubovňa (Barvirčák - D. Brendza, Fedeš),

4. kolo, 1. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Stará Ľubovňa (Knut - Koľ, Cup), Giraltovce - Stropkov (Halečka - Maník, Pecha), Svidník - Bardejov (Barvirčák - Burcák, Čonka),

5. kolo, 8. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Bardejov - Lipany (Berecký - Bubovecký, Feckanin), Stropkov - Svidník (Gula - Franko, Dvorský), Stará Ľubovňa - Giraltovce (Kožuško - Koľ, Cup),

6. kolo, 12. február 2003 (streda) o 13.30 hod.: Lipany - Giraltovce (Balarin - Ilavíra, Onofrej), Stará Ľubovňa - Svidník (Knut - Koľ, Cup), Stropkov - Bardejov (Sakalík - Hurný, Staško),

7. kolo, 15. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Stropkov - Lipany (Bochnovič - Barvirčák, Fedeš), Bardejov - Stará Ľubovňa (Labanc - Kostík, Feckanin), Svidník - Giraltovce (V. Vasilenko - Kovaľ, Škurla),

8. kolo, 22. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Svidník (Balarin - Onofrej, Krivjančin), Giraltovce - Bardejov (Bochnovič - Barvirčák, Fedeš), Stará Ľubovňa - Stropkov (Kožuško - Koľ, Cup),

9. kolo, 26. február 2003 (streda) o 13.30 hod.: Stará Ľubovňa - Lipany (Knut - Koľ, Cup), Stropkov - Giraltovce (Jancura - Maruščák, Novický), Bardejov - Svidník (Labanc - Chochoľak, R. Leško),

10. kolo, 1. marec 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Bardejov (Kožuško - Koľ, Cup), Svidník - Stropkov (Gula - Sakalík, V. Vasilenko), Giraltovce - Stará Ľubovňa (Halečka - Maník, Pecha).

Skupina B:

1. kolo, 18. január 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Slivník - Humenné (Bucko - Sedlák, Gál), V. Kapušany - Vranov (Palinský - Kožlej, Reňo), Sobrance - Trebišov (Borko - Czetö, Ondič),

2. kolo, 25. január 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Trebišov (Jenčura - Dzido, Švec), Vranov - Sobrance (Molitoris - Jenčo, Němec), Slivník - V. Kapušany (Čiták - Slimák, Jurkovič),

3. kolo, 29. január 2003 (streda) o 13.30 hod.: V. Kapušany - Humenné (Kraus - Borko, Čan), Sobrance - Slivník (Mano - Ceztö, Matišin), Trebišov - Vranov (Koščo - Kolesár, Kostúrová),

4. kolo, 1. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Vranov (Mrázek - Balent, Štepeľa), Slivník - Trebišov (Lengyel - Vansa, Kuspan), V. Kapušany - Sobrance (Palinsky - Kožej, Reňo),

5. kolo, 8. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Sobrance - Humenné (Kraus - Bašár, Pavlov), Trebišov - V. Kapušany (Kolesár - Bindas, Pongo), Vranov - Sliník (Jenčo - Molitoris, Jevin),

6. kolo, 12. február 2003 (streda) o 13.30 hod.: Humenné - Slivník (Mrázek - Godžák, Kantor), Vranov - V. Kapušany (Molitoris - Jevin, Kalafa), Trebišov - Sobrance (P. Koščjo - Kostúrová, A. Koščo),

7. kolo, 15. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Trebišov - Humenné (P. Koščo - Szucs, A. Koščo), Sobrance - Vranov (Kraus - Borko, Čan), V. Kapušany - Slivník (Kožej - Palinsky, Reňo),

8. kolo, 22. február 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - V. Kapušany (Zubka - Š. Vasilenko, Gajdoš), Slivník - Sobrance (Leško - Weiss, Papcun), Vranov - Trebišov (Jenčo - Bančanský, Lenková),

9. kolo, 26. február 2003 (streda) o 13.30 hod.: Vranov - Humenné (Molitoris - Jevin, Němec), Trebišov - Slivník (Kostúrová - Ferčák, Hepka), Sobrance - V. Kapušany (Borko - Kraus, Čan),

10. kolo, 1. marec 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Sobrance (Zubka - Barnišin, Friga), V. Kapušany - Trebišov (Palinsky - Kožej, Reňo), Slivník - Vranov (Ivanov - Eperješi, Roka).

Pozn. 1: OŠK Slivník odohrá svoje domáce stretnutia na škvarovom ihrisku FK Slavoj Trebišov v stanovený UHČ.

Pozn. 2: Odmeny pre rozhodcov sú jednotné pre všetky kluby: R - 200 Sk, AR - 150 Sk, daň 10%.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.