Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Úradná správa VsFZ č. 29

Sportnet|Publikované 27. okt 2002 o 23:00

Obsadenie rozhodcov a delegátovIII. liga dospelí, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Trebišov - Lok. Košice (Zubka, Alexa, Palinský, K. Zvolánek),

Obsadenie rozhodcov a delegátov

III. liga dospelí, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Trebišov - Lok. Košice (Zubka, Alexa, Palinský, K. Zvolánek), Michalovce - Stropkov, 2. 11. (Slimák, Ivanov, Bucko, Mišenčík), Vranov - Sobrance, 2. 11. (Leško, Havira, Gula, Ružarský), Poprad - Prešov "B", 2. 11. (Špivák, Čiták, Mano, Škody), Lipany - Svidník (Zaleš, Mrázek, Marflak, Lisák), V. Ružbachy - Ďurkov (Sedlák, Firkaľ, Kunzo, Kožuško), Svit - Bardejov (Weiss, Ballarin, Bochnovič, Eliáš), Turňa - St. Ľubovňa (Lengyel, Kotrády, Kožuško, Maťufka).

IV. liga, sever, dospelí, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Giraltovce - Čierne (Kočiščin, Duplák, Bindas, Koščo), Sabinov - Bystré (Balent, I. Žulevič, Kožej, Hlebaško), Snina - Kežmarok (Marko, Jurkovič, Roka, Kéda), Hranovnica - Fintice (Bašar, Kolesár, Čop, Tornay), V. Šariš - V. Tatry (Kraus, Borko, Berecký, Tarcala), PP.Veľká - Humenné "B" o 10.30 hod. (Cehuľa, Michalík, Kokoška, Kačmar), Kračúnovce - N. Šebastová (Makeľ, Čan, Pecha, Vizvári), Breznica - Medzilaborce (Molitoris, Jenča, Krivjančin, Barna).

IV. liga, juh, dospelí, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Palín - Slivník (Koľ, Cup, Dzido, Josay), Sečovce - Rožňava (Halečka, Maník, R. Žulevič, Hojsák), Koš. n. Ves - Topoľany (Barvirčák, Firda, Slebodník, Švarc), Geča - Barca (Švec, Pongo, Gál, Koch), Moldava - Haniska (Kočiš, Fabíny, Šepeľa, Štefáni), Žakarovce - Krásna (Szücz, Kosturová, Kopec, Alexa), Betliar - Sp. N. Ves (Kuspan, Papcun, Matta, Žulevič), Lastomír - Krompachy (Čech-Špirek, Kundľa, Spurný, Želinský).

V. liga - SV, dospelí, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Udavské - Hlinné (Brendza, Fedeš, Koňar, Boršč), Zubné - Kalnište (Hepka, Kavčák, Kurjan, Čigáš), Hažín - D. Klčovo (Biroš, Kováč, Marušin, Čeľovský), Svidník "B" - Jasenov v Hrabovčíku (Korinko, Dubovský, Bognová, Lumtzer), Soľ - Košarovce (Beliš, Kovaľ, Krejsa, Zlacký), Sačurov - Komarany (Budovecký, Dolhý, Hreško, Vavrek), Stakčín - Duplín (Jonáš, E. Hegeduš, Koščo, Iľko).

V. liga - JV, dospelí, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Nac. Ves - K. Bakša (Onofrej, Tomeček, Miklós, Malý), Medzev - Valaliky (Žiga, Cvengroš, Guballa, Činčura), Hatalov - Buzica (Dvorský, Burák, Kantor, Gnip), K. Olšany - V. Revištia (V. Kunzo, J. Staško, Gonos, Gašpar), Plechotice - Michalovce "B" (Kmec, Kvašňák, Hudák, Ferenc), Kr. Chlmec - Michaľany (Czetó, Adam, Lang, Tóth), Senné - Streda (Barnišin, Friga, Bančanský, Vasilenko).

V. liga - SZ, dospelí, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 13.30 hod.: Raslavice - Štrba (Džima, Pavlovský, Jokeľ, Petro), Zborov - Pušovce (Štofka, T. Hegeduš, Uhlár, Koč), M. Lipník - Krivany (Kostík, Feckanin, Šoltýs, Šproch), Podolinec - Sp. Podhradie (Sendek, Novotná, Dulava, Bucko), Kľušov - Miklušovce (Mazar, Furčák, Š. Leško, Fencík), Bard. N. Ves - Mašcov (Nemec, Tomáš, Gajdoš, Styrančák), Š. Michaľany - Sp. St. Ves (Kocur, Kozák, Bogdan, Čipčovský), Kendice - Š. Dravce (Buchlak, Godzžák, Smerekovský, Kovalčík).

V. liga - JZ, dospelí, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 13:30 hod.: Harichovce - Rudňany (Bereš, Kočiščák, Šofranko, Džubák), Smižany - V. Opátske (Pyda, Šleboda, Komár, Uličný), Jablonov - Ťahanovce (Ferčák, Voroňáková, Kohút, Poliak), Helcmanove - Chrasť (Clčej, Juhás, Kováčová, Schlesinger), Kráľovce - Nálepkovo (Matišin, Paulišin, Treščák, Dub), Štítnik - Šaca, K. Teplica, 2. 11. o 15.30 hod. (Melicherčík, Chmurová, Šoltýs, Bednár), Sp. Vlachy- Prakovce (Rejdovjan, Sorad, Žofčák, Minarovjech).

III. LS/M/D, 15. kolo, 2. 11. 2002 o 11.15 a 13:30 hod.: Poprad - Žakarovce, 3. 11 (Pokrivčák, Oravec, Maliňák, Gavalier), Sabinov - Moldava (Knut, Lacko, Kožuško, Vizvári), Sp. N. Ves - St. Ľubovňa o 10.00 a 12.00 hod. (Marflak, Čop, Cehuša, Timko), Sobrance - Svidník, 3. 11. (P. Koščo, Mano, Špivák, Szabó), Čaňa - V. Kapušany o 9.30 a 11.45 hod. (Firkaľ, Lengyel, Majkuthová, Kmec), Lok. PČSP Košice - Ličartovce o 9.30 a 11.45 hod. (Sekereš, Sedlák, Weiss, Levický), Štich Humenné - Koš. N. Ves (Jenčura, Mrázek, Zubka, Bazár), Rožňava - Giraltovce (Kotrády, Kunzo, Gál, Korpa).

IV. liga "A" dorast, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 11.15 hod.: Udavské - Dlhé (Feješ, Koňar, Boršč), Brekov - Zamutov (Jevín), Hažín -Kamienka, 2. 11. o 10.30 hod. (Barnišin), Vechec - Jasenov (Kalafa), Soľ - Belá (Kováč, Krejsa, Zlacký), D. Klčovo - Bystré, 2. 11. o 13.30 hod. (Kalafa), Stakčín - Medzilaborce (E. Hegeduš, Koščo, Iľko).

IV. liga "B" dorast, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 11.15 hod.: Ľubotice - Záborské (Slimák), N. Šebastová - Pušovce (Ivanov), Hermanovce - fintice (Lacko), V. Šariš - Peč. N. Ves (Borko, Berekcý, Tarcala), Miklušovce - Maľcov (Havira), Solivar - Šiba (R. Leško), Kračúnovce - Kojatice (Čan, Pecha, Vizvári).

IV. liga "C" dorast, 13. kolo, 3. 11. 2002 o 11:15 hod.: Sp. Podhradie - Harichovce, 2. 11. o 14.00 (Šimko), Margecany - Gelnica (Zmij), Smižany - Prakovce, 2. 11. o 10.00 hod. (Žigaň, Krompachy - Teplička, 2. 11 o 13.30 hod. (Bartek), Jamník - Nálepkovo (Pekár), Jaklovce - Helcmanovce (Šimko), Sp. Vlachy - Rudňany (Sorad, Žofčák, Minaroviech).

IV. liga "D" dorast, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 11.15 hod.: Haniska - V. Opátske, 2. 11. o 14.30 hod. (Kocur), Kr. Podhradie - Ťahanovce (Čižár), Koš. Olšany - V. Ida,, 2. 11. (Koňar), Valaliky - Barca (Špernoga), Šaca - Dobšiná, 2. 11. o 13.30 hod. (T. Hegeduš), Medzev - Krásna, 2. 11. (Kováčová), Jasov - Geča, 2. 11: (E. Hegeduš), Trsnené - turňa (Černiga).

IV. liga "E" dorast, 15. kolo, 3. 11. 2002 o 11.15 hod.: Lastomír - Slivník, 2. 11. (Maruňák), Michaľany - Strážske (Maruňák), Nac. Ves - M. Horeš (Tomeček, Miklóš, Malý), Sečovce - Parchovany (Maník, R. Žulevič, Bazár), Kr. Chlmec - Z. Teplica (Adam, Lang, Tóth), Budkovce- Hatalov (Pavlov), Topoľany -Z. Hradište (Ondič), Vojčice - Streda (Voroňák).

IV. liga "F" dorast, 13. kolo, 3. 11. o 11.15 hod.: Levoča - Sp. St. Ves, 2. 11. o 14.00 hod. (Gubala), Hranovnica - Kežmarok, 2. 11. o 13:30 hod. (Zaleš), Sp. Bystré - Sp. Teplica (Kolek), Sp. Belá - Podolinec (Zacher), V. Lomnica - Poprad (Chmurová), Sp. Štvrtok - St. Ľubovňa (Bratek), Ľubica - Lučivná, 2. 11. o 14.00 hod.

I. LS/M/DV, 16. kolo, 6. 11. 2002 o 11.00 a 13.30 hod.: Bardejov - Stropkov (Mriglot, Borko, Makeš, Matta, Czetö), Prešov - Humenné (Cichý, Bochnovič, Barvirčák, Fedeš, Kriš).

II. LS/M/DV, 13. kolo, 31. 10. 2002 o 11.00 a 13.30 hod.: Lipany - FC Košice (Havira, Krivjančin, Koľ, Maňkoš), Vranov - Michalovce (Kokoška, Dzido, Jenčo, Lenčiš), Snina - Radvaň, 30. 10. (Mrázek, Balent, Firda, Horodník).

I. LS/M/ŽV, 15. kolo, 30. 10. 2002 o 10.00 a 12.00 hod.: Bardejov - Stropkov (Maník, Pecha, Čech-Špirek), Lok. Košice - Snina (Papcun, Jurkovič, Bognová), Rožňava - Lipany (Čop, Cengroš, Zmij), Ml. Poprad - Prešov (Zalše, Maliňák, Šoltýs), Moldava - FC Košice (Firkaľ, Roka, Majkuthová), PFC Poprad - Trebišov (Alexa, Fabíny, Kočiš), Michalovce - Humenné (Borko, Bašar, Čan), Vranov - Sp. N. Ves o 11.00 a 13.00 hod. (Kraus, Makeľ, Czetö).

I. liga ženy (žiačky), 8. kolo, 3. 11. 2002 o 13.00 (11.30) hod.: Humenné - V. Krtíš (Lenková, Michalíková, Klovanič, Christov), Lok. Košice - R. Sobota (Fajdelová, Slimák, Bucko, Weiss), Prešov - Žilina, 2. 11. (Prešov - Žilina (Kosturová, Voroňáková, Ballarin, Barna).

SEVER, 13. kolo, 2. 11. 2002 o 9.00 a 10.45 hod.: Stropkov "B" - Snina "B" (Beliš, Čonka), Solivar - Ličartovce (Michaliková), Bardejov "B" - Svidník, 3. 11. (Chochoľák), Kežmarok - Humenné "B", 31. 10. o 12.00 a 14.00 hod. (Uhlár), Svit - Sabinov (Zacher), Vranov "B" - Lipany "B" o 10.00 a 11.45 hod. (Bančanský, Jevín), Prešov "B" - Lipany "B" (Kmec, Kohút).

JUH, 13. kolo, 2. 11. o 9.00 a 10.45 hod.: Levoča - Prakovce (Guballa), Trebišov "B" - Žakarovce, 3. 11. (Čiták), Michalovce "B" - 1. FC Košice "B" (Furčák, Matišin), Koš. N. Ves - Čaňa (Bognová, Špernoga), V. Kapušany - Gelnica (Adam, Czetö), PČSP Košice - Lokomotíva Košice o 9.30 a 11.45 hod. (Dulava, Jonáš), Sp. N. Ves - Šaca (Pavlovský, Pekár).

III. liga žiaci

skupina B, 13. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Sp. Pohdradie - Rudňany o 10.30 hod. (Šimko),. Kluknava - Harichovce (Džima), Sp. Vlachy - Jamník (J. Staško), Smižany - Helcmanovce o 12.00 hod. (Žiga), Betliar - V. Folkmár o 10.00 hod. (Šofranko), Krompachy - Jaklovce o 11.30 (Bartek), Margecany - Nálepkovo (V. Kunzo).

skupina C, 13. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Raslavice - Kapušany (Dolhý), Pušovce - Peč. N. Ves (Kvašňák), AFK Prešov - Fintice o 10.00 hod. (Komár), SAFI Prešov - Bystré (Bereš), Medzilaborce - Ľubotice o 10.00 hod. (Smerekovský), N. Šebastová - Kračúnovce (Dubovský), Janov - Giraltovce (Kočiščák).

skupina D, 13. kolo, 2. 11. o 13.30 hod.: Junošport "C" - Sp. Štvrtok, 3. 11. o 11.15 hod. (Knut), Sp. St. Ves - Junošport "B" (Alexa), St. Ľubovňa - Podolinec (Chochoľák), Veľká - V. Lomnica (Uhlár), Lendák - Sp. Bystré o 11.00 hod. (Šlebodaň, Ľubica - Hranovnica o 12.00 hod. (Kolek), Plavnica - Sp. Teplica (Pyda).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.