Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Úradná správa VsFZ č. 24

Sportnet|Publikované 10. okt 2002 o 22:00

ÚRADNÁ SPRÁVA ŠTK č. 12 zo zasadnutia dňa 10. 10. 2002ŠTK nariaďuje tieto zmeny termínov a UHČ:IV. liga sk. C dorast 10. kolo: Rudňany -

ÚRADNÁ SPRÁVA ŠTK č. 12 zo zasadnutia dňa 10. 10. 2002

ŠTK nariaďuje tieto zmeny termínov a UHČ:

IV. liga sk. C dorast 10. kolo: Rudňany - Krompachy odohrať 12. 10. 2002 o 12.30 hod.

III. liga SD+MD 12. kolo: Rožňava - Lok. PČSP Košice odohrať 12. 10. 2002 o 10.30 a 12.45 hod.

IV. liga sk. A dorast 10. kolo: Bystré - Hažín n/C. odohrať 12. 10. 2002 o 14.30 hod.

IV. liga sk. A dorast 12 kolo: Bystré - Soľ odohrať 26. 10. 2002 o 14.00 hod.

III. liga sk. C žiaci 10. kolo: Bystré - Raslavice odohrať 12. 10. 202 o 12.15 hod.

III. liga sk. C žiaci 12. kolo: Bystré - AFK 93 Prešov odohrať 26. 10. 2002 o 11.30 hod.

IV. liga sk. C dorast 11. kolo: Margecany - Teplička odohrať 20. 10. 2002 o 13.00 hod.

IV. liga sk. E dorast 12. kolo: Slivník - Topoľany odohrať 12. 10. 2002 o 14.00 hod.

ŠTK na základe hromadného ochorenia hráčov FK Krásna (PNS) ruší stretnutie IV. liga JUH dospelí 12. kolo: Krásna - Koš. Nová Ves v pôvodnom termíne a nariaďuje ho odohrať dňa 17. 11. 2002 o 10.30 hod. Prípadná dohoda o odohratí stretnutia v skoršom termíne je možná.

ŠTK kontumuje:

III. liga sk. D žiaci 9. kolo: Podolínec - Sp. Štvrtok 3:0 kont. - neúčasť hostí.

III. liga SD+MD 11. kolo: Poprad - V. Kapušany 3:0 a 3:0 kont. neúčasť hostí.

ŠTK na základe uznesenia DK č. 245 odpočíta FK Rožňava - IV. liga Juh dospelí 3 body po skončení súť. ročníka 2002-2003.

ŠTK po preskúmaní a na základe rozhodnutia DK VsFZ ponecháva výsledok stretnutia IV. liga Juh: Rožňava - Krásna dosiahnutý na ihrisku v platnosti.

Nominácia výberu Východoslovenského regiónu U-12 výberový zraz 15. 10. 2002 v Prešove

Nominovaní hráči: Sedlák Patrik, Kačala Richard, Pavúk Ľubomír, Grajcár Richard (všetci Tatran Prešov), Dolutovský Marián, Jakubčo Peter, Mikuš Ľuboš, Petrovský Matej (všetci Tesla Stropkov), Crohoľ Michal, Knap František, Pillár Róbert, Poloha Martin (všetci BŠK Bardejov), Madeja Marko, Skvašík Jozef, Vladyka Tomáš (všetci HFC Humenné), Karaš Kamil, Turek Tomáš, Vandžura Lukáš (všetci St. Ľubovňa), Raškovský Matúš, Turcovský Michal (obaja Vranov), Svočák Martin (PFC Poprad), Štefčák Richard (Lipany), Kudravý Jakub, Pavlina Tomáš (obaja MFK Snina).

Náhradníci: Ľuberda Martin, Leško Pavol (obaja Tatran Prešov), Gruca Andrej (Vranov), Straka Ján (St. Ľubovňa), Brza Martin, Guba Dávid (obaja HFC Humenné), Fedor Adrian (MFK Snina), Kaňuk Šimon (Tesla Stropkov).

Nominovaní hráči sa dostavia dňa 15. 10. 2002 (utorok): o 9.00 hod. do Prešova na futbalový štadión FC Tatran, Čapajevova ul.

Nominácia výberu Východoslovenského regiónu U-12 výberový zraz 15. 10. 2002 v Košiciach

Nominovaní hráči: Hľas Tadeáš, Horný Peter, Topoľovský Peter (všetci Slavoj Trebišov), Kupčov Patrik, Zelený Marek, Augustín Patrik (všetci Sp. N. Ves), Šalamon Ladislav, Leng Miloš, Leng Tomáš (všetci MFK Rožňava), Tóth Tomáš, Čigaš Ondrej (obaja FK Čaňa), Ložinčák Tomáš, Liska Marek, Ivan Tomáš, Keopanič Róbert (všetci Michalovce), Domanič Michal, Kozák Ľuboš, Kolesár Karol (všetci Lok. PČSP), Jakubov Alexander (FC Lokomotíva), Gondoľ Radoslav, Kražel Vladimír, Andrejco Peter, Kubis Ján (všetci 1. FC Košice).

Náhradníci: Sarvaš Miloš (Slavoj Trebišov), Gaborčík Tomáš (Sp. N: Ves), Šándor Richard (Moldava), Kolek Dušan, Hudáček Michal (obaja 1. FC Košice), Ribár Anton (Moldava).

Nominovaní hráči sa dostavia dňa 15. 10. 2002 (utorok) o 9.00 hod. do Košíc na VsFZ (Dom športu), Alejová 2.

KR berie na vedomie pochvaly klubov: Nálepkova na výkon Kováčovej, Rudnian na výkon Czetöa, V. Revíšť na výkon Rejdoviana, Feckanina a V. Kunza.

KR pozastavuje delegáciu Štofkovi a pozýva ho na svoje zasadnutie dňa 17. 10. 2002 o 17.30 hod.

KR zaťažuje Vasilenka Š. 1 TB za nesprávny postup pri štarte hráčov bez RP.

KR pozýva na zasadnutie 17. 10. 2002 o 17.30hod. Jonáša, Kurjana, Černicu a DZ Šprocha.

KR za prítomnosti KDZ prehodnotila videozáznam zo stretnutia Ďurkov - Trebišov a na základe zistenia pozastavuje delegáciu na 2 stretnutia R Lackovi za nenariadenia PK v 17. min.

Zmeny v obsadení

III. liga: Lok. Košice - Svit (Jenčura za Zedníčka), Turňa - V. Kapušany (Kožuško za Lacka).

III. liga: Koš. N. Ves - Sobrance (Kundľa za Bucka).

I. liga S/M/Ž: 1. PFC Poprad - Ml. Poprad (Kopec za Záleša), Trebišov - Michalovce (Pongo za Zedníčka), Humenné - Bardejov (P. Koščo za Jenčuru).

I. liga S/M/Ž 13. kolo 16. 10. o 12.00 a 14.00 hod.: Vranov - Snina (Molitoris, Jenčo, Jevín).

I. liga S/M/D 11. kolo 15. 10. o 11.00 a 13.30 hod.: Stropkov - B. Bystrica (Bobko, Marflák, Kunzo, Šimko).

V. liga dospelí: Stakčín - Soľ (Rejdovian za Ferčáka), Senné - Plechotice (Škurla za Jonáša), Sp. Podhradie - Raslavice (J. Staško za Biroša), Krivany - Pušovce (Sorád za Štofku), Nálepkovo - Smižany (AR2 Uhlár).

IV. liga dorast: Geča - Valaliky (Kocur za Majkuthovú), Krásna - K. Olšany ruší pôvodnú delegáciu - nová del. R Roka, Slivník - Topoľany ruší pôv. delegáciu - nová delegácia 12. 10. o 14.00 hod. Voroňák.

II. liga M/S/Ž: Sabinov - Solivar (Kohút obidve stretnutia).

III. liga žiaci: Kráľovce - Kr. Chlmec (Kurjan za Štofku), Janov - Medzilaborce (Dubovský), Giraltovce - Safi Prešov (Čonka za Maruščáka), Plavnica - Lendak (OFZ za Oravca).

Predohrávka 12. kola II. liga M/S/Ž: Šaca - PČSP 15. 10. o 14.00 a 15.45 hod. Vlčej, Kováčová.

Správa komisie delegátov zväzu

Zmeny v obsadení na deň 12. - 13. 10. 2002 o 14.30 hod.: Medzilaborce - V. Šariš (DZ Špivák za Lisáka), Maľcov - M. Lipník (DZ Maňkoš za Daráka aj dorast), 1. FC Košice B - Žiar n/H. (DZ Vavrek za Špiváka II. DL), V. Kapušany - Sabinov (DZ Minaroviech za Vavreka III. DL).

KDZ berie na vedomie

Ospravedlnenie DZ Uličného od 18. 10. do 28. 10. 2002.

Ospravedlnenie DZ Kočiščina na deň 26. 10. 2002.

Ospravedlnenie DZ Želinského od 17. 10. do 30. 10. 2002.

Delegáciu DZ Josaya za DZ Špiváka v 4. kole Slov. pohára.

Delegáciu DZ Gavaliera za Koča - dorast Sp. N. Ves - K. N. Ves.

Zaslanie ústrižku o odoslaní správy DZ Schlesingera.

KDZ pozastavuje delegáciu DZ Lisákovi za nedostatky v stretnutí Ďurkov - Trebišov na 2 stretnutia.

Zápisnica z DK VsFZ zo dňa 10. 10. 2002

Nepodmienečné tresty 1 stretnutie: Marcinov od 30. 9. 2002 (B. N. Ves), Elek (Michaľany od 30. 9. 2002), Harčarik (Kračúnovce), Veliký (Bystré), Binda (Haniska), Tkáčik (Parchovany), Ľoch (Michalovce B), Levocký (Štrba); 2 stretnutia: Petrus (St. Ľubovňa od 30. 9. 2002 + 150 Sk), Figeľ (Parchovany od 29. 9. 2002 + 150 Sk), Filip (St. Ľubovňa), Kolník (Košarovce), Korinko (Kendice po treste za 4 ŽK); 3 stretnutia: Pavlikovský (Levoča od 30. 9. 2002 + 150 Sk), Petras (Štrba od 30. 9. 2002), Pekár (B. N. Ves od 30. 9. 2002), Duháň (Šaca), Sviatko (Valaliky), Černega (Udavské); 4 stretnutia: Maďar (Michaľany od 30. 9. 2002), Palenčár (Haniska), Palkovič (Krásna), Spišák (Štítnik), Gajdoš (Vranov), Godžák (Hažín), Zuščik (Šiba); 5 stretnutí: Gatyaš (Plechotice od 30. 9. 2002 + 250 Sk); 6 stretnutí: Džobák (Jaklovce od 29. 9. 2002 + 150 Sk).

Hráč Škarbek Štefan (Prešov) riešený DK SFZ.

DK VsFZ ruší pokutu Malý Lipník - Mariančik, Fintice - Gmitro, Harčarik.

DK VsFZ ruší pokutu FK Bystré neoprávnený štart hráča.

Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 stretnutie: Berežný (Kľušov), Korinko (Kendice + 250 Sk), Bombík (Bar. N. Ves), Krivý (Š. Michaľany), Marcinko (Š. Michaľany), Koššuth (Barca), Juhasz (Krásna), Eštok (Lastomír), Vávra (Betliar), Merhevka (Kežmarok), Kaňuch (N. Šebastová + 250 Sk), Barta (Kračúnovce), Dako (Kr. Chlmec + 250 Sk), Trebuňák (Soľ), Jenčko (Vranov), Kopec (L. Košice), M. Maličký (Svit + 350 Sk).

Zastavenie činnosti do prerokovania: Pavlovič (Gelnica), Hudák (St. Ľubovňa), Rendoš (Žakarovce), Brutovský (Žakarovce).

DK VsFZ berie na vedomie list FK Teplička.

Zamietnutie žiadosti o odpustenie zvyšku trestu: R Miháliková, R Guballa.

Uvoľnená činnosť: Korfant (Kr. Chlmec), Velička (Sp. St. Ves).

Kolektívne tresty: DK VsFZ trestá FK Palín pokarhaním za NS usporiadateľskej služby v stretnutí Palín - Haniska.

DK VsFZ trestá FK Šiba za HNS vedúceho mužstva fin. pokutou 500 Sk.

DK VsFZ trestá FK M. Lipnik pokarhaním za NS divákov.

DK VsFZ trestá za neúčasť na stretnutí fin. pokutou tieto FK: Sp. Štvrtok - žiaci 800 Sk, V. Kapušany SD+MD 3000 Sk.

DK VsFZ trestá FK Štrba pokarhaním za NS vedúceho mužstva.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.