Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Úradná správa VsFZ

Sportnet|Publikované 20. sep 2004 o 00:00

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZIII. liga - dospelí, 10. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Sabinov - Prešov B (Marflak, Gál, Zubka, Mišenčík), V.

Obsadenie rozhodcov a delegátov VsFZ

III. liga - dospelí, 10. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Sabinov - Prešov B (Marflak, Gál, Zubka, Mišenčík), V. Šariš - Lipany (Kotrády, Bucko, Lengyel, Maťuvka), N. Myšľa - Bardejov (Slebodník, Koščo, Onofrej, Hlebaško), Sp. N. Ves - Barca (25. 9., Alexa, Jenčura, Bochnovič, Jancura), Ličartovce B - Vranov (o 10.30 hod., Maliňák, Palinský, Kunzo, Krajčík), Humenné - Turňa (o 10.30 hod., Klovanič, Mano, Vansa, Kéda), Svidník - Stropkov (25. 9., Havira, Kožej, Eperješi, Tóth), St. Ľubovňa - Žulevič (25. 9. o 15.30 hod., Žulevič, Berecký, Halečka, Gavalier).

IV. liga sever - dospelí, 10. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Čierne - Breznica (Sendek, Kosturová, Kuspan, Petro), Snina - V. Tatry (Bašar, Makeľ, Szücs, Diószegi), Kračúnovce - Poprad (Krivjančin, Vlčej, Dolhý, Vizvári), N. Šebastová - Fintice (Š. Leško, Juhás, Kolesár, Matta), Jasenov - Giraltovce (Slimák, Papcun, Czetö, Kraus), Pušovce - Kľušov (Čonka, Franko, I. Žulevič, Styrančák), Sp. Podhradie - Bystré (Koňar, Roka, Marušin, Kanuščák), Kežmarok - Brekov (Bančanský, Jenčo, Kozák, Hojsák).

IV. liga juh - dospelí, 10. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Slivník - Žakarovce (Korinko, Kundľa, Kováč, Lumtzer), Sobrance - Rudňany (25. 9., Barnišin, Komár, Krejsa, Fencík), Sečovce - Topoľany (Cup, Kočiščin, Švec, Maturkanič), Šaca - Moldava (Džima, Ször, Biroš, Korpa), Koš. N. Ves - Rožňava (Pecha, Maník, Paulišin, Guľko), Lastomír - Lok. Košice (Michalík, Bindas, Vasilenko, Vaško), V. Kapušany - Kr. Chlmec (25. 9., Majkuthová, Hegedüš, Mrázek, Josay), Krompachy - Rešica (Halečka, Komár, Kočiš, Ochotnícky).

V. liga SV - dospelí, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Udavské - Hlienné (Borko, Pavlov, Vass, Horňák), Soľ - Stropkov B (25. 9. o 10.30 hod., Kocur, Baksay, Kmec, Ondík), Stakčín - D. Klčovo (Jonáš, Špernoga, M. Tomeček, Novák), Modrá - Kamenica (Pavlov, Rezanka, Friga, Dub), Košarovce - Dubová (Michalíková, Prevužňák, Torkoš, Levický), Sačurov - Zamutov (Bogdan, Dubovecký, Škurla, Micheľ), Zubné - N. Hrušov (Hurný, Staško, Weiss, Čabala).

V. liga JV - dospelí, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Medzev - Buzica (M. Onofrej, O. Gonos, Kováčová, Čigáš), Strážske - Michaľany (Brendza, Kovaľ, Klič, Bazár), Čierna - Borša (Godžak, Čerevka, Ondič, Minaroviech), Poproč - Čičarovce (Rejdovjan, Feckanin, P. Gonos, Džubák), Hatalov - Geča (Jurov, Tomáš, Kovács, Malý), Streda - K. Olšany (Ruščanský, Hudák, Jevín, Mikita), V. Revištia - Nac. Ves (Bajo, Pongo, Kohút, Čeľovský).

V. liga SZ - dospelí, 10. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Štrba - Hranovnica (Buchlák, Kolek, Pyda, Pečarka), Záborské - Ľubica (Pavlovský, Pekár, R. Šoltýs, Kmec), Kendice - Osikov (Gazdová, Štofka, Hnatič, Ferenc), Š. Dravce - St. Ľubovňa B (Němec, Kalafa, Fedor, Sendek), Ľubotice - Sp. Bystré (Kavčák, A. Koščo, Kostík, Labanc), M. Lipník - Raslavice (Šoltýs, Karnek, Jančár, Bednár), Miklušovce - Kružľov (Guballa, Kalinský, Poracký, Sekerák), Š. Michaľany - Plaveč (E. Hegedüš, Puškaš, Burcák, Sadiv).

V. liga JZ - dospelí, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 15.00 hod.: Harichovce - Štítnik (Dubinský, Palenčár, Dubovský, Darák), Sp. Vlachy - Helcmanovce (Koľ, Kvašňák, V. Kunzo, Tornay), Smižany - Krásna (Michna, Melicherčík, Bereš, Čanda), Plešivec - V. Folkmár (Kohl, Zvolánek, Kmec, Poliak), Prakovce - Jaklovce (Galík, Haviarik, Tabaka, Gábor), Chrasť - V. Opátske (Kočiščák, Voroňák, Zacher, Alexa), Nálepkovo - Kr. Podhradie (Šleboda, Voroňáková, Ištoňa, Jendrichovský).

III. LS/M/D, 10. kolo, 25. 9. 2004 o 12.45 a 15.00 hod.: Lok. Košice - Šaca (o 10.00 a 12.30 hod., Leško, Vansa, Bucko, Sedlák), Čaňa - Sobrance (o 10.00 a 12.30 hod., Ivanov, Lengyel, Lumtzer, Hajdada), St. Ľubovňa - Poprad (o 10.00 a 12.15 hod., Čech-Špirek, Pecha, Zajac, Zaleš), N. Hrušov - Koš. N. Ves (Bančanský, I. Žulevič, Friga, Koščo), Ľubotice - Kežmarok (Onofrej, Kundľa, M. Onofrej, Kočiščin), Prešov B - Ličartovce C (26. 9. o 10.00 a 12.30 hod., Leško, Ivanov, Čiták, Lacko), Svidník - Rožňava (o 12.45 a 10.45 hod., Žulevič, Sakalík, Hnatič, Vateha), Sabinov - Solivar (Knut, Krivjančin, M. Tomeček, Darák).

IV. liga A - dorast, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 12.45 hod.: Dlhé - Belá (Gajdoš), M-laborce - Soľ (25. 9. o 11.45 hod., Paulišin), Stakčín - S. Polianka (Špernoga, M. Tomeček, Novák), Sačurov - Zamutov (Dubovecký, Škurla, Micheľ), Bystré - Udavské (25. 9., Kič), Kamenica - Brekov (o 12.30 hod., Firda), Jasenov - Hanušovce (25. 9., Godžak).

IV. liga B - dorast, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 12.45 hod.: Kojatice - Gaboltov (Keresteš), Kamenica - Kľušov (F. Tomeček), Kračúnovce - Hermanovce (25. 9. o 14.00 hod., Ličko), Župčany - Fintice (Mojsej), N. Šebastová - Giraltovce (Juhás, Kolesár, Matta), Pušovce - Rožkovany (Franko, I. Žulevič, Styrančák), V. Šariš - AFK Prešov (25. 9. o 12.00 hod., Keresteš).

IV. liga C - dorast, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 12.45 hod.: Krompachy - Helcmanovce (22. 9. o 15.45 hod., Dobrovský), Sp. Vlachy - Prakovce (25. 9. o 11.00 hod., Marflák), Gelnica - V. Folkmár (25. 9. o 14.00 hod., Pavlovský), Smižany - Jaklovce (25. 9. o 14.00 hod., Cvengroš, Cehuľa), Domaňovce - Harichovce (Žiga), Teplička - Sp. Podhradie (Cehuľa), Rudňany - Žakarovce (25. 9. o 13.00 hod., Saxa).

IV. liga D - dorast, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 12.45 hod.: Haniska - Jasenov (o 14.30 hod., Kocur), Krásna - Barca (Puškaš), Ťahanovce - Dobšiná (26. 9. o 12.45 hod., Lang), Poproč - Turňa (Lang), Geča - Mezdev (Štofka), V. Opátske - Moldava (Tabaka), Trstené - Svinica (26. 9., Hegedüš).

IV. liga E - dorast, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 12.45 hod.: Slivník - Strážske (o 10.30 hod., Kavčák), M. Horeš - Z. Teplica (Miklós), Čierna - Michaľany (26. 9., Čerevka, Ondič, Minaroviech), Streda - Lastomír (o 14.00 hod., Voroňák), Borša - Kr. Chlmec (Voroňáková), Z. Hradište - Hatalov (o 15.00 hod., Kolesár), V. Kapušany - Topoľany (26. 9., Marko).

IV. liga F - dorast, 8. kolo, 26. 9. 2004 o 12.45 hod.: Sp. St. Ves - Štrba (Alexa), Ľubica - St. Ľubovňa (25. 9. o 14.00 hod., Pokrivčáková), Sp. Štvrtok - Hranovnica (Uhlár), PP-Stráže - Levoča (Pokrivčáková), V. Lomnica - Sp. Teplica (25. 9. o 12.30 hod., Uhlár), Jakubany - Podolínec (o 12.30 hod., OFZ), Sp. Bystré - Vrbov (25. 9. o 13.30 hod., Kolek).

II. LS/M/Ž - sever, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: Smižany - Ľubotice (Cehuľa, Cvengroš), Sabinov - FAM Poprad (o 10.00 a 11.45 hod., Cup, Prevužňák), Žakarovce - Solivar (26. 9., Cvengroš, Dobrovský), Lipany B - Sp. Podhradie (Koľ, Ištoňa), Prešov B - Svit (Duplák, Kvašňák), Safi Prešov - Levoča (Kočiščin, Mojsej), Poprad - St. Ľubovňa A (26. 9. o 9.00 a 11.00 hod., Kopec, Melicherčík).

II. LS/M/Ž - juh, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: K. Olšany - Ben. Košice (o 10.00 a 11.45 hod., Juhás, Kohl), Moldava - Gelnica (Kováč, Kováčová), MFK Košice - Ličartovce B (Koňar, Palenčár), Koš. N. Ves - KAC Košice (Roka, Zvolánek), Prakovce - Lok. Košice B (o 9.30 a 11.15 hod., Schlesinger, Jančár), Čaňa - Rožňava (26. 9., Krejsa, Lumtzer), Šaca - Sp. N. Ves B (Kuspan, Š. Leško).

II. LS/M/Ž - východ, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 9.00 a 10.45 hod.: St. Ľubovňa B - Trebišov B (26. 9., Šoltýs, Karnek), V. Kapušany - Humenné B (Czetö, Pavlov), Bardejov B - Ličartovce (26. 9., Čech-Špirek, Kostík), Svidník - Strážske (26. 9. o 13.00 a 14.45 hod., Sakalík, Ličko), Vranov B - Snina B (o 14.00 a 15.45 hod., Jenčo, Hudák), Michalovce B - Čierne (26. 9., Makeľ, Matišin), Giraltovce - Stropkov B (o 10.00 a 11.45 hod., Čonka, E. Kočiš).

III. liga A - žiaci, 6. kolo, 25. 9. 2004 o 13.30 hod.: Rozhanovce - Haniska (o 9.30 hod., Dubinský), Seňa - Geča (R. Šoltýs), N. Myšľa - Valaliky (26. 9. o 11.30 hod., Štofka), Turňa - V. Opátske (o 10.30 hod., E. Hegedüš), Barca - Medzev (o 10.30 hod., Špernoga), Poproč - Plešivec (o 13.00 hod., Jonáš).

III. liga B - žiaci, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 13.30 hod.: Krompachy - Helcmanovce (22. 9. o 14.00 hod., Dobrovský), Harichovce - Margecany (V. Kunzo), Teplička - Jaklovce (Pekár), Kluknava - Dobšiná (o 10.30 hod., Kalinský), Rudňany - V. Folkmár (o 10.30 hod., Saxa), Nálepkovo - Jamník (o 11.30 hod., Šimko), Olcnava - Sp. Vlachy (Guballa).

III. liga C - žiaci, 8. kolo, 25. 9. 2004 o 13.30 hod.: Župčany - Kračúnovce (F. Tomeček), Fintice - Kľušov (Kočiščák), Demjata - Safi Prešov (Rejdovjan), Peč. N. Ves - Tulčík (Michalík), N. Šebastová - Raslavice (Kohút), Pušovce - Janov (Bereš), Kapušany - AFK Prešov (Dubovský).

III. liga D - žiaci, 6. kolo, 25. 9. 2004 o 13.30 hod.: Sačurov - M-laborce (Jevín), S. Polianka - Udavské (Jurov), Dlhé - Bystré (Klič), Zamutov - Soľ (o 11.00 hod., Tomáš), Belá - Kochanovce (Gajdoš), Sedliská - Kamenica (Němec).

III. liga E - žiaci, 6. kolo, 25. 9. 2004 o 13.30 hod.: St. Ľubovňa - Podolínec (o 14.00 hod., Kostík), Sp. Bystré - Sp. Belá (o 11.00 hod., Kolek), Ľubica - Sp. Teplica (o 12.00 hod., Pokrivčáková), Hranovnica - V. Lomnica (Kočiš), Plavnica - Sp. St. Ves (Feckanin), Huncovce - Sp. Štvrtok (Zacher).

I. LS/M/D, 9. kolo, 25. 9. 2004 o 10.00 a 12.30 hod.: Prešov - Trebišov (Sedlák, Klovanič, Čiták, Firkaľ, Jendrichovský).

II. LS/M/DV, 9. kolo, 25. 9. 2004 o 10.00 a 12.30 hod.: Stropkov - Bardejov (Benko, Korinko, Beliš, Eliáš), Snina - Sp. N. Ves (Anguš, Čan, Matišin, Vavrek), Humenné - Lipany (Kosturová, Bindas, Marko, Lisák), Svit - R. Sobota (o 11.00 a 13.30 hod., Slebodník, Kotrady, Kunzo, Švarc), Michalovce - Radvaň (o 11.00 a 13.30 hod., Koščo, Szücs, Kalafa, Izrael).

I. LS/M/ŽV, 7. kolo, 26. 9. 2004 o 10.00 a 12.00 hod.: Snina - Michalovce (Molitoris, Barnišin, Lenková), Lipany - Humenné (Gál, Knut, Duplák), Sp. N. Ves - Stropkov (Schlesinger, Šimko, Saxa), Trebišov - Kežmarok (Kožej, Miklós, Ferčák), Poprad - Bardejov (25. 9., Maliňák, Kopec, Karnek), Lok. Košice - Prešov (25. 9., Gál, Kozák, Weiss), Vranov - Ličartovce (25. 9., Švec, Firda, Lenková).

I. liga ženy (žiačky), 5. kolo, 25. 9. 2004 o 15.00 (13.30) hod.: Humenné - M. Dvorníky (Michalíková, Marušin, Zubka).

Jaslo - Rzeszow (25. 9. o 16.00 hod., Barvirčák, Fedeš, Jancura).

Súvisiace články