Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Úradná správa VsFZ

Sportnet|Publikované 5. dec 2002 o 23:00

ŠTKZimný turnaj VsFZ 2003VŠEOBECNÉ USTANOVENIAUsporiadateľom jednotlivých stretnutí je FK uvedený v rozlosovaní na prvom mieste.Vyžrebovanie

ŠTK

Zimný turnaj VsFZ 2003

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA

Usporiadateľom jednotlivých stretnutí je FK uvedený v rozlosovaní na prvom mieste.

Vyžrebovanie turnaja je súčasťou týchto propozícií.

Hracie dni: sobota o 10.30 hod. a streda o 13.30 hod.

Usporiadajúci FK je povinný poskytnúť občerstvenie (čaj) pre hosťujúci FK a rozhodcov stretnutia. Zároveň je povinný pripraviť hraciu plochu podľa SP a zabezpečiť teplú vodu na osprchovanie sa pre zúčastnených aktérov, vrátane R. V prípade nepripravenia hracej plochy podľa SP a neodohrania z tohto dôvodu je domáci FK povinný hradiť hosťujúcemu FK cestovné náklady.

Štartovný poplatok je pre všetky FK jednotný 500 Sk. Každý FK je povinný uhradiť poplatok do 10. januára 2003 a ústrižok o zaplatení zaslať alebo odfaxovať na VsFZ.

TECHNICKÉ USTANOVENIA

Hrá sa na platné registračné preukazy, u skúšaných nových hráčov uviesť ich rodné čísla.

Stretnutia sa odohrajú v jednotlivých skupinách dvojkolovo systémom každý s každým.

Rozhodcov určí KR VsFZ. Odmeny pre rozhodcov sú jednotné pre všetky kluby: HR 200 Sk, AR 150 Sk, daň 10 %.

Zmeny termínov sa vykonávajú na základe vzájomnej dohody s možnosťou predohrávania alebo dohrávania. Usporiadajúci FK je povinný zmenu termínu hlásiť rozhodcom stretnutia a sekretariátu VsFZ.

Rozhodcovia sú povinní zápis o stretnutí zaslať na sekretariát VsFZ 1 x originál.

Výsledky hláste po stretnutí do redakcie Šport Expresu na bezplatné t. č. 0800 151 111, 0800 152 222 a do redakcie denníka Košický denník - Korzár na t. č. 055/600 22 34 až 37, prípadne 600 22 33. Potrebné je nahlásiť výsledok stretnutia, polčasu, strelcov gólov a mená rozhodcov.

Vyžrebovanie a program Zimného turnaja 2003

Skupina A

Účastníci: MFK Slovan Giraltovce, FK Drustav Svidník, BŠK Bardejov, ŠK Tesla Stropkov, FK Stará Ľubovňa, FK Odeva Dukla Lipany.

Program skupiny A: 1. kolo 18. januára 2003 (sobota o 10.30 hod. Giraltovce - Lipany, Svidník - Stará Ľubovňa a Bardejov - Stropkov; 2. kolo 25. januára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Stropkov, Stará Ľubovňa - Bardejov a Giraltovce - Svidník; 3. kolo 29. januára 2003 (streda) o 13.30 hod.: Svidník - Lipany, Bardejov - Giraltovce a Stropkov - Stará Ľubovňa; 4. kolo 1. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Stará Ľubovňa - Giraltovce - Stropkov a Svidník - Bardejov; 5. kolo 8. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Bardejov - Lipany, Stropkov - Svidník a Stará Ľubovňa - Giraltovce; 6. kolo 12. februára 2003 (streda) o 13.30 hod.: Lipany - Giraltovce, Stará Ľubovňa - Svidník a Stropkov - Bardejov; 7. kolo 15. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Stropkov - Lipany, Bardejov - Stará Ľubovňa a Svidník - Giraltovce; 8. kolo 22. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Svidník, Giraltovce - Bardejov a Stará Ľubovňa - Stropkov; 9. kolo 26. februára 2003 (streda) o 13.30 hod.: Stará Ľubovňa - Lipany, Stropkov - Giraltovce a Bardejov - Svidník; 10. kolo 1. marca 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Lipany - Bardejov, Svidník - Stropkov a Giraltovce - Stará Ľubovňa.

Skupina B

Účastníci: OŠK Slivník, FK Energetik Veľké Kapušany, MFK Sobrance, FK Slavoj Trebišov, FK Bukocel Šport Vranov nad Topľou, HFC Humenné.

Program skupiny B: 1. kolo 18. januára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Slivník - Humenné, V. Kapušany - Vranov a Sobrance - Trebišov; 2. kolo 25. januára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Trebišov, Vranov - Sobrance a Slivník - V. Kapušany; 3. kolo 29. januára 2003 (streda) o 13.30 hod.: V. Kapušany - Humenné, Sobrance - Slivník a Trebišov - Vranov; 4. kolo 1. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Vranov, Slivník - Trebišov a V. Kapušany - Sobrance; 5. kolo 8. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Sobrance - Humenné, Trebišov - V. Kapušany a Vranov - Slivník; 6. kolo 12. februára 2003 (streda) o 13.30 hod.: Humenné - Slivník, Vranov - V. Kapušany a Trebišov - Sobrance; 7. kolo 15. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Trebišov - Humenné, Sobrance - Vranov a V. Kapušany - Slivník; 8. kolo 22. februára 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - V. Kapušany, Slivník - Sobrance a Vranov - Trebišov; 9. kolo 26. februára 2003 (streda) o 13.30 hod.: Vranov - Humenné, Trebišov - Slivník a Sobrance - V. Kapušany; 10. kolo 1. marca 2003 (sobota) o 10.30 hod.: Humenné - Sobrance, V. Kapušany - Trebišov a Slivník - Vranov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.