Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Úradná správa VsFZ

Sportnet|Publikované 5. okt 2003 o 22:00

Obsadenie rozhodcov a delegátov III. liga - dospelí, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Lok. Košice - Ďurkov (o 10.30 hod., Jenčura, Zubka,

Obsadenie rozhodcov a delegátov

III. liga - dospelí, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Lok. Košice - Ďurkov (o 10.30 hod., Jenčura, Zubka, Chochoľak, Maťuvka), Turňa - Prešov B (Gál, Berecký, Alexa, Kožuško), Sp. N. Ves - Lipany (11. 10., Sedlák, Firkaľ, Leško, Sekereš), Bardejov - Čaňa (11. 10., Špivák, Havira, Palinský, Kmec), Sabinov - Sobrance (Slebodník, Lengyel, Marflak, Čabala), Svidník - Michalovce (11. 10., Onofrej, Kotrády, Kunzo, M. Timko), St. Ľubovňa - Trebišov (11. 10., Bochnovič, Mriglot, Barvirčák, Krajčík), V. Kapušany - Stropkov (Vansa, Molitoris, Ivanov, Maňkoš).

IV. liga - sever - dospelí, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Čierne - Fintice (Bašar, Miklós, Juhás, Fencík), Kračúnovce - Breznica (Czetö, Š. Leško, Maliňák, Gavalier), Kežmarok - V. Šariš (Halečka, Cehuľa, Kováč, Gábor), N. Šebastová - V. Tatry (Kosturová, Kolesár, Spurný, Kéda), Kľušov - Snina (Marko, Slimák, Duplák, Čanda), Svidník B - Poprad (Matišin, Korinko, Š. Vasilenko, Maturkanič), Humenné B - Giraltovce (Kundľa, Cup, Szücs, Špivák), PP-Veľká - Bystré (o 10.30 hod., Marušin, Komár, Roka, Sedlák).

IV. liga - juh - dospelí, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Slivník - Kr. Chlmec (Bančanský, Jenčo, Čan, Lisák), Palín - Žakarovce (Švec, Paulišin, Sakalík, Dudáš), Krompachy - Rudňany (Makeľ, Bindas, Ször, G. Zvolánek), Krásna - Geča (o 10.30 hod., Oravec, Kopec, Matta, Šimko), Sečovce - Koš. N. Ves (Firda, R. Žulevič, V. Vasilenko, Vaško), Barca - Betliar (Pecha, Čech-Špirek, Fabíny, Pečarka), Rožňava - Lastomír (o 10.30 hod., Jokeľ, Jurkovič, Krivjančin, Izrael), Topoľany - Moldava (Fedeš, Čonka, I. Žulevič, Koščo).

V. liga - SV - dospelí, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Stropkov B - Soľ (Bogdan, Feckanin, A. Koščo, Illeš), Stakčín - D. Klčovo (Voroňák, Pavlov, Bereš, Darák), Brekov - Hlinné (Franko, E. Kočiš, Kohút, Mišenčík), Zubné - Hažín (Hepka, Manasil, Palenčár, Hojsák), Udavské - Košarovce (Maruščák, Goč, Godžak, Bazár), Jasenov - Sačurov (Kavčák, Bajo, Maruňak, Minaroviech), Zamutov - M-Laborce (Burcák, Kostík, Adam, Žulevič).

V. liga - JV - dospelí, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Haniska - Čičarovce (Brendza, Škurla, Buchlák, Gajdoš), K. Olšany - Michaľany (Smerekovský, Čerevka, Prevužňák, Kanuščák), Streda - Rešica (J. Staško, J. Fedor, Kmec, Kočiščin), V. Revištia - Borša (Hurný, S. Staško, Torkoš, Škody), Buzica - Plechotice (O. Gonos, P. Gonos, Kovaľ, Micheľ), Hatalov - Nac. Ves (Vojtko, Friga, Jaššo, Levický), Valaliky - Medzev (Guballa, V. Kunzo, Voroňáková, Hlebaško).

V. liga - SZ - dospelí, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Štrba - Podolínec (Zmij, Mihaliková, Sarňak, Činčura), Kendice - Plaveč (Kováčová, Vlčej, Dubovecký, Kačmár), Š. Dravce - Kružľov (Kolek, Uhlár, Gajdoš, Lenčiš), Sp. St. Ves - Hranovnica (Pekár, Žiga, Michalíková, Poliak), Pušovce - M. Lipník (R. Fedor, Dolhý, Džima, Švarc), Miklušovce - Ľubica (Pavlovský, Kalinský, Sorád, Tarcala), Š. Michaľany - Záborské (Michna, Melicherčík, Koľ, Ružbarský), Sp. Podhradie - Raslavice (F. Tomeček, M. Tomeček, Dubinský, Čigáš).

V. liga - JZ - dospelí, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 14.30 hod.: Harichovce - Šaca (Keresteš, Dubovský, Zacher, Alexa), Sp. Vlachy - N. Myšľa (Rejdovjan, Počurek, Kočiščák, Novák), Prakovce - Helcmanovce (Kocur, T. Hegedüš, Ferčak, Zedníček), Smižany - Ťahanovce (Kalafa, Němec, Šofranko, Olšavský), Kr. Podhradie - V. Folkmár (Gazdová, E. Hegedüš, Hudák, Vasilenko), Chrasť - Štítnik (Kozák, Kohl, Katriňák, Mikita), Nálepkovo - V. Opátske (Pyda, Šoltýs, Šleboda, Koč).

III. liga st. a ml. dorast, 12. kolo, 11. 10. 2003 o 12.15 a 14.30 hod.: Žakarovce - V. Opátske (Marflak, J. Fedor, Kalinský, Timko), Solivar - Sabinov (Mrázek, Cup, Keresteš, Čeľovský), Giraltovce - Kežmarok (Maník, Čech-Špirek, Brendza, Šafranko), Koš. N. Ves - Sobrance (Eperješi, Gál, Bognová, Petro), St. Ľubovňa - Lok. Košice (12. 10. o 10.00 a 12.15 hod., Mrázek, Onofrej, Havira, Sekerák), Rožňava - Sp. N. Ves (Vansa, Ivanov, Ször, Borufka), Ličartovce - Šaca (12. 10. o 10.00 a 12.15 hod., Eperješi, Firkaľ, Steranka, Hajdada).

IV. liga A - dorast, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 12.15 hod.: Š. Polianka - Soľ (Jevín), Stakčín - D. Klčovo (Pavlov, Bereš, Darák), Vechec - Dlhé (Tomáš), Bystré - Pakostov (11. 10. o 14.30 hod., Katriňák), Udavské - Kamenica (Goč, Godžak, Bazár), Jasenov - M-Laborce (Bajo, Maruňák, Minaroviech), Belá - Brekov (Barnišin), Zamutov - N. Hrušov (Kostík, Adam, Žulevič).

IV. liga B - dorast, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 12.15 hod.: Fintice - Župčany (Valko), Kračúnovce - Rožkovany (11. 10. o 14.00 hod., Brendza), Kojatice - Miklušovce (Kvašňák), N. Šebastová - Hermanovce (Kolesár, Spurný, Kéda), Pušovce - Záborské (Dolhý, Džima, Švarc), Kľušov - Ľubotice (Slimák, Duplák, Čanda), AFK Prešov - V. Šariš (M. Onofrej).

IV. liga C - dorast, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 12.15 hod.: Krompachy - Gelnica (11. 10. o 13.30 hod., Schlesinger), Sp. Vlachy - Prakovce (11. 10. o 11.30 hod., Cehuľa), Nálepkovo - Helcmanovce (11. 10. o 14.00 hod., Šimko), Domaňovce - Smižany (Schlesinger), Jaklovce - Rudňany (Šimko), Teplička - Harichovce (Čop), Margecany - Sp. Podhradie (11. 10. o 14.00 hod., Saxa).

IV. liga D - dorast, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 12.15 hod.: Ťahanovce - Haniska (Černica), Turňa - G. Poloma (Lang), Krásna - Geča (12. 10. o 12.45 hod., Kopec, Matta, Šimko), Dobšiná - Jasov (Čižmár), Barca - Trstené (12. 10., Čech-Špirek, Fabíny, Pečarka), Poproč - V. Ida (o 11.00 hod., Tabaka), Medzev - Moldava (Kozák).

IV. liga E - dorast, 12. kolo, 12. 10. 2003 o 12.15 hod.: Slivník - Vojčice (Jenčo, Čan, Lisák), Nac. Ves - Z. Teplica (11. 10. o 11.00 hod., Ondič), Streda - M. Horeš (11. 10. o 14.00 hod., Miklós), Čierna - Hatalov (11. 10. o 14.00 hod., Reňo), Sečovce - Strážske (R. Žulevič, V. Vasilenko, Vaško), Michaľany - Topoľany (11. 10., Pongo), Kr. Chlmec - Lastomír (Pongo), V. Kapušany - Z. Hradište (Molitoris, Ivanov, Maňkoš).

IV. liga F - dorast, 10. kolo, 12. 10. 2003 o 12.15 hod.: Štrba - Ml. Poprad (11. 10. o 15.00 hod., Michna), Sp. Štvrtok - Sp. Bystré (Chmurová), PP-Stráže - V. Lomnica (Pokrivčák), St. Ľubovňa - Jakubany (11. 10., Fabíny), Ľubica - Hranovnica (11. 10. o 14.00 hod., Uhlár), Sp. St. Ves - Sp. Teplica (Žiga, Michalíková, Poliak), Sp. Belá - Levoča (Kočiš).

II. liga st. a ml. žiaci - sever, 8. kolo, 11. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Ľubotice - St. Ľubovňa B (Kohút, Kmec), Ml. Poprad - Bardejov B (o 10.00 a 11.45 hod., Pokrivčák, Šoltýs), Lipany B - Safi Prešov (Michalík, Kočiščák), Sabinov - Svit (Krivjančin, Michalíková), Solivar - Kežmarok (Marušin, Kvašňák), Levoča - Prešov B (Kopec, Šleboda).

II. liga st. a ml. žiaci - juh, 8. kolo, 11. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: Čaňa - FC Košice B (12. 10., Krejsa, Špernoga), Sp. N. Ves - Smižany (12. 10. o 10.00 a 11.45 hod., Cvengroš, Bratek), Moldava - Šaca (Kuspan, Steranka), Žakarovce - Koš. N. Ves (12. 10., Kalinský, Pavlovský), Prakovce - Lok. Košice B (o 9.30 a 11.15 hod., Čop, Cvengroš), Rožňava - Gelnica (Haviarik, Šofranko).

II. liga st. a ml. žiaci - východ, 8. kolo, 11. 10. 2003 o 9.00 a 10.45 hod.: V. Kapušany - Trebišov B (Bašar, Žofčák), Giraltovce - Ličartovce (12. 10., Jancura, Novický), Vranov A - Michalovce B (o 10.00 a 11.45 hod., Jenčo, Lenková), Svidník - Vranov B (Jancura, S. Staško), Strážske - Stropkov B (Czetö, Hreško), Humenné B - Snina B (Barnišin, Godžak).

III. liga A - žiaci, 8. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Nac. Ves - Dvorianky (o 13.00 hod., Ondič), Tušice - Hatalov (Ruščanský), Parchovany - Malčice (Manasil), Slivník - Michaľany (Hepka), Kr. Chlmec - Sečovce (o 10.00 hod., Kavčák), Čierna - Vojčice (o 12.30 hod., Reňo).

III. liga B - žiaci, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Barca - Drnava (o 10.30 hod., Jurkovič), Haniska - N. Myšľa (o 10.00 hod., Spurný), Poproč - Turňa (Tabaka), Geča - V. Opátske (Krejsa), K. Olšany - Medzev (Š. Leško), Rozhanovce - Valaliky (o 9.30 hod., Majkuthová).

III. liga C - žiaci, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Krompachy - Smolník (o 11.30 hod., Schlesinger), V. Folkmár - Margecany (Džima), Nálepkovo - Helcmanovce (o 10.00 hod., Šimko), Gelnica - Olcnava (Mihaliková), Kluknava - Jamník (Zmij), Harichovce - Rudňany (Bratek), Sp. Podhradie - Sp. Vlachy (o 11.30 hod., Žiga).

III. liga D - žiaci, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Župčany - N. Šebastová (M. Tomeček), Safi Prešov - Fintice (F. Tomeček), Peč. N. Ves - Demjata (Prevužňák), Kračúnovce - Raslavice (o 12.00 hod., Brendza), Pušovce - Zborov (Duplák), Janov - Kapušany (Komár), AFK Prešov - V. Šariš (o 10.00 hod., Dubovský).

III. liga E - žiaci, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Udavské - Z. Hámre (Švec), Bystré - Hažín (o 12.30 hod., Katriňák), M-Laborce - Belá (o 10.00 hod., Paulišin), Zamutov - D. Klčovo (o 11.00 hod., Němec), Vechec - Kochanovce (Hudák), Soľ - Sačurov (Tomáš), S. Polianka - Čierne (Bančanský).

III. liga F - žiaci, 10. kolo, 11. 10. 2003 o 13.30 hod.: Dobšiná - Sp. Belá (o 10.00 hod., Čižmár), Sp. Štvrtok - Podolínec (Guballa), Plavnica - V. Lomnica (Pyda), Hranovnica - Ľubica (Zacher), Poprad - Sp. St. Ves (Kolek), Sp. Bystré - Sp. Teplica (Melicherčík), St. Ľubovňa - Matejovce (o 10.30 hod., Fabíny).

I. liga ženy (žiačky), 8. kolo, 12. 10. 2003 o 15.00 (13.30) hod.: Prešov - Žilina (Bognová, Koňar, Lenková).

II. LS/M/DV, 11. kolo, 11. 10. 2003 o 11.00 a 13.30 hod.: Stropkov - Martin (Bucko, Čiták, Čonka, Tóth), Michalovce - Podbrezová (Koščo, Lengyel, Matišin, Zlacký), Humenné - B. Bystrica B (Mano, Kožej, Firda, Horodník), Lipany - R. Sobota (Knut, Kožuško, Koľ, Kovalčík), Snina - Čaňa (o 10.00 a 12.30 hod., R. Žulevič, I. Žulevič, Čerevka, Josay), FC Košice B - Prešov B (12. 10. o 10.00 a 12.30 hod., Bucko, Čiták, Sedlák, Džubák).

I. LS/M/ŽV, 9. kolo, 11. 10. 2003 o 10.00 a 12.00 hod.: PČSP Košice - Poprad (Juhás, Slimák, Vlčej), Stropkov - Humenné (Sakalík, Fedeš, E. Kočiš), St. Ľubovňa - Michalovce (Oravec, Maliňák, P. Kočiš), Prešov - Sp. N. Ves (Korinko, Kundľa, Bereš), Trebišov - FC Košice (Kosturová, Kolesár, Hepka), Lipany - Lok. Košice (12. 10., Kožuško, Knut, Koľ), Snina - Bardejov (12. 10., Mano, Špivák, Hreško).

RČ Slov. pohára, 4. kolo, 15. 10. 2003 o 15.30 hod.: Lastomír - Ďurkov (Palinský, Mano, Krejsa, Tóth), Čaňa - Krompachy (Gál, Vansa, Matišin, Špivák), Svidník - Prešov B (14. 10. o 15.30 hod., Bochnovič, Barvirčák, Leško, Sekereš), Stropkov - St. Ľubovňa (Chochoľák, Halečka, Korinko, Krajčík).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.