Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Úradná správa VsFZ

Sportnet|Publikované 13. nov 2003 o 23:00

Úradná správa ŠTK č. 36 zo zasadnutia dňa 13. 11. 2003 1. ŠTK kontumuje:- IV. L. sk. D - Trstené n/H - Veľká Ida 3:0 kont. - neúčasť hostí- IV.

Úradná správa ŠTK č. 36 zo zasadnutia dňa 13. 11. 2003

1. ŠTK kontumuje:

- IV. L. sk. D - Trstené n/H - Veľká Ida 3:0 kont. - neúčasť hostí

- IV. L. sk. E - Vojčice - Sečovce 3:0 kont. - neúčasť hostí

- IV. L. sk. E - Slivník - Streda n/B 3:0 kont. - neúčasť hostí

2. ŠTK upozorňuje: FK na organizáciu zimného turnaja v zmysle rozpisu súťaže str. 9. Žiadame záujemcov o účasť v tomto turnaji o zaslanie prihlášok.

Obsadenie rozhodcov halovej sezóny SFZ 2003/2004

1. K. 15. 11. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - STD (Gál, Ádám, Bognová).

1. K. 15. 11. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - STŽ (Mriglot, Krivjančin, Michalíková).

1. K. 16. 11. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - MLD (Onofrej, Korinko, M. Tomeček).

1. K. 16. 11. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - MLD (Ivanov, Spurný, Dubinský).

1. K. 22. 11. od 8.00 hod., Mier, Mestská športová hala, Bardejov - MLŽ (Chochoľák, Halečka, Počurek).

1. K. 22. 11. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - STD (Kakaščík, Havira, Kundľa).

1. K. 22. 11. od 8.30 hod., Hala SOU, Bardejov - STD (Berecký, Sendek, Rejdovjan).

1. K. 22. 11. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - STŽ (Bucko, Š. Leško, Špernoga).

1. K. 23. 11. od 8.30 hod., Hala SOU, Bardejov - MLD (Pecha, Maník, Dolhý).

1. K. 23. 11. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - MLŽ (Michalík, Dubovský, Kvašňák).

1. K. 29. 11. od 8.00 hod., Mier, Mestská športová hala, Bardejov - STŽ (Čech-Špirek, Kostík, Dolhý).

1. K. 30. 11. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - MLŽ (Leško, Š. Leško, Gazdová).

2. K. 6. 12. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - STD (Vansa, Biroš, Černica).

2. K. 7. 12. od 8.30 hod., Hala Cassosport, Košice - MLD (Gál, Roka, Jonáš).

2. K. 10. 1. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - STŽ (Mriglot, Ballarin, Kakaščík).

2. K. 11. 1. od 8.30 hod., Mestská športová hala, Prešov - MLŽ (Krivjančin, Bereš, F. Tomeček).

Hospodárske náležitosti: náhrada cestovného, stravné 72 Sk, za zápas 80 Sk.

Reg. časť SP, 5. kolo, 16. 11. 2003 o 13.00 hod.: Ďurkov - Čaňa (Kotrády, Leško, Kunzo, Tóth).

Komisia rozhodcov

KR berie na vedomie pochvalu FK Štrba a Š. Draviec na výkon R Guballu, Mihalikovú, Torkoša.

KR pozastavuje delegáciu na 1 stretnutie dospelých P. Komárovi za neúčasť na stretnutí.

KR prešetrila sťažnosť Kr. Podhradia za účasti zástupcov klubov N. Myšle a Kr. Podhradia.

KR odstupuje DK neúčasť R Marflaka na zasadnutí komisie ŠTK.

KR žiada R o zaslanie zápisov o stretnutí: I. LSŽ - MŽ: Vasilenko Š. - Humenné - Snina, Humenné - Trebišov, Marko - Michalovce - Prešov, P. Komár - Lipany - Stropkov.

KDZ VsFZ

- KDZ oznamuje DZ, že zimný seminár delegátov sa uskutoční dňa 29. 2. 2004 v priestoroch Ústavu veterinárnych lekárov, Cesta pod hradovou, v Košiciach.

- KDZ pozastavuje delegáciu DZ Maňkošovi na šesť súťažných stretnutí za porušenie bodu 4 štatútu delegáta.

- KDZ berie na vedomie ospravedlnenie DZ Regrúta zo dňa 9. 11. 2003.

DK VsFZ

Nepodmienečné tresty

1 stretnutie: O. Sekerák (Fintice), R. Elek (Michaľany - od 2. 11. 2003 + 250 Sk), R. Iľko (Sečovce), J. Kušnir (Medzev), M. Tomko (Š. Michaľany + 250 Sk), A. Perat (Stropkov), P. Očipka (Stropkov), V. Gonda (Sp. Vlachy), J. Sklenár (Ľubica), M. Kočiš (Barca), 2 stretnutia: M. Lešundák (Sp. Bystré - od 2. 11. 2003 + 150 Sk), P. Svoboda (Lastomír), J. Pavlišin (St. Ľubovňa - od 3. 11. 2003 + 350 Sk), 3 stretnutia: A. Mišenčík (N. Šebastová + 250 Sk - po treste za 4 ŽK), P. Ovčiarik (Sp. St. Ves), P. Zajac (Plaveč + 250 Sk), O. Pavelko (Soľ), D. Harčarik (Kľušov), D. Varga (Harichovce), S. Mašlanka (Poproč - od 2. 11. 2003 + 150 Sk), 4 stretnutia: M. Eliaš (Kračunovce), J. Jurini (Kr. Podhradie + 250 Sk), M. Kroka (Stakčín - od 3. 11. 2003 - po treste za 4 ŽK), P. Židzik (Brekov - od 3. 11. 2003), P. Fabry (Solivar + 150 Sk), P. Miženko (Svidník), Š. Stašik (Ličartovce + 150 Sk), 5 stretnutí: F. Bujdoš (N. Myšľa + 250 Sk), P. Žilka (V. Šariš + 150 Sk), J. Varga (Margecany - od 2. 11. 2003 + 150 Sk), 6 stretnutí: J. Barta (Kračunovce), 4 stretnutia: S. Balog (Sobrance + 150 Sk), R. Koch (V. Opátske), R. Jančik (Žakarovce), J. Cehlár (Gelnica - od 2. 11. 2003 + 150 Sk).

Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 stretnutie: M. Vaškovič (Prakovce + 250 Sk), M. Kuchta (Prakovce + 250 SK), J. Slovinský (Prakovce + 250 Sk), R. Kapsdorfer (Smižany + 250 Sk), M. Maršalek (Žakarovce + 250 Sk), M. Černega (Sobrance + 350 Sk), J. Jakuboc (Sobrance + 350 Sk), V. Mikula (Sobrance + 350 Sk), M. Seleš (Turňa), T. Pončák (Bardejov + 350 Sk), M. Macko (Štrba), P. Ivanecký (Kendice + 250 Sk), Š. Gajdoš (Miklušovce), C. Adam (Miklušovce), P. Šeleng (Hranovnica + 250 Sk), M. Palguta (Hranovnica + 250 Sk), M. Ondruš (Hranovnica + 250 Sk), P. Kopáč (Hažín), P. Bešan (Hažín), P. Mašlej (Kračúnovce), A. Mišenčík (N. Šebastová + 250 Sk), P. Vavrek (Čierne), P. Gerčák (Kľušov), M. Vasiľ (V. Šariš + 250 Sk), J. Kšenzakovič (Poprad-Veľká + 250 Sk), P. Krajnik (Snina + 250 Sk), P. Žifčák (Giraltovce).

Zamietnutá žiadosť - A. Šurin (Šaca).

Kolektívne tresty

1. Stretnutie Stakčín - Brekov dospelí. DK VsFZ trestá za inzultáciu R trénerom po stretnutí mimo hracej plochy: a) FK Stakčín zastavením činnosti na 1 súťažné stretnutie nepod., b) FK Stakčín fin. pokutou 3000 + 250 Sk, c) tréner - J. Koribanič - Stakčín - zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v majstrovských stretnutiach, pri ktorých možno dôjsť do styku s rozhodcom a delegátom - 8 mesiacov - nepodmienečne.

2. DK VsFZ trestá za neúčasť na stretnutí fin. pokutou - 1500 Sk - Veľká Ida - dorast, 1500 Sk - Sečovce - dorast, 1500 Sk - Streda - dorast.

3. Stretnutie M. Horeš - Michaľany dorast. DK VsFZ trestá za inzultáciu R hráčom na hracej ploche: a) FK Michaľany zastavením činnosti na 1 súťažné stretnutie nepod., b) FK Michaľany fin. pokutou 1000 + 250 Sk, c) hráč - M. Toth (Michaľany) - 6 mesiacov - od 2. 11. 2003, d) rozhodca - M. Bajo - 1 mesiac - s prerušením trestu, e) návrh pre ŠTK 3:0.

4. DK VsFZ dáva do pozornosti KR rozhodcov - M. Krivjančin, M. Bereš.

5. DK VsFZ trestá FK Barca fin. pokutou 1500 + 250 Sk za HNS trénera v stretnutí Žakarovce - Barca dospelí.

6. DK VsFZ trestá rozhodcu R. Marflaka zastavením činnosti na 1 súť. stretnutie za nerešpektovanie rozhodnutí riadiacich orgánov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.