Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Úradná správa PFZ

Sportnet|Publikované 12. sep 2002 o 22:00

DK trestá hráča FK Dúbrava Vaľko Pavol na jedno stretnutie nepodmienečne. Poplatok 100 + 100 Sk.DK trestá FK Ostruňa finančnou pokutou 1 000 Sk za

DK trestá hráča FK Dúbrava Vaľko Pavol na jedno stretnutie nepodmienečne. Poplatok 100 + 100 Sk.

DK trestá FK Ostruňa finančnou pokutou 1 000 Sk za inzultáciu rozhodcu v zápase Podhorany Ostruňa. DK zastavuje FK Osturňa činnosť na 1 majstrovské stretnutie a odporúča ŠTK po skončení súťažného ročníka odpočítať 3 body. Poplatok 250. Poplatky uhradiť do 15 dní.

DK trestá hráča FK Osturňa Lešundák Ondrej na 4 mesiace nepodmienečne.

DK trestá hráča FK Šuňava Dunaj Jozef (dorast) do 30. 11. 2002 nepodmienečne.

DK mení trest hráčom FK Poprad "B" Bandžuch Matúš, Kellner Juraj na podmienečný do 30. 9. 2002.

DK trestá hráča FK Sp. Štiavnik Kusko Ivan (dorast) do 30. 11. 2002 nepodmienečne.

DK trestá hráča FK Stráže Bendík Ján (dorast do30. 11. 2002 nepodmienečne.

DK zastavuje činnosť vedúcemu mužstva FK Vrbov (dorast) Andrejka Ján do konca súťažného ročníka 2002/2003. Poplatok 100 + 100.

DK trestá FK Vrbov (dorast) finančnou pokutou 500 Sk za neprístojnosti v stretnutí Vrbov Švábovce.

DK trestá rozhodcu p. Frančáka finančnou pokutou 100 Sk za nedoručenie zápisu zo stretnutia Mlynčeky Sp. Bystré.

DK zastavuje činnosť rozhodcovi P. Bernátovi do vyriešenia a predvoláva ho na svoje zasadnutie dňa 18. 9. 2002 o 15.30 hod.

DK na návrh komisie rozhodcov pozastavuje delegovanie rozhodcu Valluša Petra za nedostatky v stretnutí Kravany Lučivná na 1 týždeň.

DK trestá FK Granč-Petrovce pokarhaním za neprístojnosti divákov v zápase Vlkovce Granč-Petrovce.

Športovo-technická komisia:

ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie III. triedy sk. A Granč-Petrovce Sp. Štiavnik vo Vojkovciach v UHČ.

ŠTK kontumuje stretnutie Podhorany Ostruňa 3:0 v prospech Podhoran za inzultáciu rozhodcu hráčom Ostruni. ŠTK po skončení ročníka družstvu FK Ostruňa odpočíta 3 body.

ŠTK kontumuje stretnutie žiakov 2. kola sk. A Kravany Mengusovce 0:3 pre Mengusovce za neoprávnený štart hráča Kravan Frisik Milan č. r. 87 11 27.

ŠTK kontumuje stretnutie žiakov 2. kola sk. C Mlynčeky Toporec 3:0 pre Mlynčeky za neoprávnený štart hráča Toporca Zamkovský Jozev č. r. 89 11 08.

ŠTK nariaďuje odohrať stretnutie II. triedy 13. kola Poprad "B" Žakovce 2. 11. 2002 o 13.30 hod. na ihrisku v Matejovciach.

ŠTK kontumuje stretnutia žiakov sk. "B" I. kolo PP Veľká St. Lesná 0:3, 2. kola Žakovce PP Veľká. ŠTK odstupuje prípad na ďalšie riešenie DK.

Správa komisie rozhodcov č. 7 / 2002/2003

I. tr. dospelých, 7. kolo, 22. 9. 2002 o 15.00 hod.: Kravany - Jánovce (Mindaľ, Gaduš, Šurek), V. Slavkov - Stráže (Vagner, Marhefka, Sekerák), Ľubica - Lučivná (Žabka, Valluš, Šebest, Mlynčeky - Sp. Teplica (Melničuk, Klimčik, Mišanko), Sp. Belá - Mlynica (Pichoňský S., VsFZ, Krajňák), Hôrka - Sp. Bystré (Skybjak, Šimko, Zahoranský), Sp. Štvrtok - Huncovce (Skladan, Michna, Baran.

II. tr. dospelých, 7. kolo, 22. 9. 2002 o 15.00 hod.: Bušovce - Sl. Ves (Šoltýs, Stančák), Gánovce - Toporec (Marton, Uhlár), Šuňava - Bijacovce (Grandžala), Batizovce - Žákovce (Jankura, Poracký R.), Kurimany - Poprad "B" (Žiga), Lendák v Kotline - T. Lomnica (Matoš), V. Lomnica - Jablonov (Novak).

III. tr. dospelých, 7. kolo, 22. 9. 2002 o 15.00 hod. sk. "A": Hozelec - Mengusovce (Pramuk), Vlkovce - N. Repaše (Spielmann), SP. Štiavnik - L. Teplička (Chovančík, Barčák), Vernár - Gr. Petrovce (Bednár), Švábovce - Vikartovce (Červeň), Dúbrava - Dravce (Bukovina).

III. tr. dospelých 7. kolo, 22. 9. 2002 o 15.00 hod. sk. "B": Rakúsy - Výborná (Pichoňský M.), St. Lesná - Č. Kláštor (Koščák), Podhorany - Sp. Hanuišovce (Šoltýs M.), Ždiar - Frankova (Bernát), Reľov - Ostruňa (Hadidom).

I. tr. dorast, 7. kolo, 22. 9. 2002 o 12.45 hod.: Huncovce - Jánovce äKoščák), Švábovce - L. Teplička (Červeň), Batizovce - Mlynčeky (Poracký R., Jankura), Sp. Štiavnik - Kravany (Barčák, Chovančík), Hôrka - Vrbov (Šimko, Skybjak), Štrba - Šuňava (Gandžala).

Podtatranské majstrovstvo žiakov

4. kolo, 21. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. "A": Kravany - Švábovce (Bukovina), Jánovce - V. Tatry (Spielmann), L. Teplička - Mengusovce (Pramuk), Štrba - G8novce (Lešundák).

4. kolo, 21. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. "B": Hôrka - Vlkovce (Pichoňský Š.), St. Lesná - Stráže (Klimčik), Žákovce - Huncovce (Novák).

4. kolo, 21. 9. 2002 o 14.30 hod., sk. "C": Kežmarok - Mlynčeky (Bernát), Sp. St. Ves o 11.00 hod. - Toporec (Lojek), Lendák "B" v Kotline - Sp. Belá (Koščák).

Zmeny na 15. 9. 2002:

I. tr. dospelí: Lučivná - V. Slavkov AR1 - Šleboda, Sp. Teplica - Ľubica HR Šoltýs Ján, Mlynica - Mlymnčeky HR Melničuk.

II. tr. dospelí: Toporec - Bušovce HR Spielmann.

III. tr. dospelí: N. Repaše - Hoezelec HR-Šoltýs J., Jablonov - Lendák HR-Šoltýs M., AR1-Pramuk, DZ-Mišanko, vikartovce - Vernár HR-Žabka Ján.

Podtatranské majstrovstvo žiakov: Stráže - Vlkovce HR-Michna, Mengusovce - Jánovce HR-Poracký R. III. liga žiaci: Sp. Bystré - V. Lomnica Ganžala.

Stretnutie III. triedy Granč Petrovce - Sp. Štiavnik sa hrá vo Vojkovciach UHČ. Vojkovce sa nachádzajú medzi mestami Sp. Vlachy a Krompachy.

II. trieda dospelých, 5. kolo, 8. 9. 2002.: Toporec Slov. Ves 2:0, Bušovce Bijacovce 5:0, G8novce Žákovce 1:3, Šuňava Poprad 0:8, Batizovce T. Lomnica 4:0, Kurimany Jablonov 1:2, Lendák V. Lomnica 0:0.

1. V. Lomnica541013:313

2. Lendák541010:613

3. Žákovce540116:812

4. Toporec540112:512

5. Poprad531117:810

6. Batizovce530214:69

7. Bušovce521213:97

8. Slov. Ves520313:116

9. Jablonov52038:146

10. T. Lomnica52038:156

11. Gánovce510414:173

12. Šuňava51047:173

13. Bijacovce51048:193

14. Kurimany50054:190

(kér)

III. trieda dospelých, skupina "A", 5. kolo, 8. 9. 2002: N. Repaše-Torysky Mengusovce 3:1, Hozelec L. Teplička 5:1, Vlkovce Gr. Petrovce 2:1, Sp. Štiavnik Vikartovce 2:2, Vernár Dravce 3:2, Švábovce Dúbrava 4:0.

1. Vernár550015:415

2. L. Teplička540115:712

3. Hozelec532014:711

4. Vlkovce531112:1210

5. Švábovce530212:59

6. Vikartovce521215:97

7. Gr. Petrovce521215:137

8. Repaše-Trosysky520310:156

9. Dravce511314:124

10. Sp. Štiavnik51136:204

11. Dúbrava50145:131

12. Mengusovce50055:210

Skupina "B", 5. kolo, 8. 9. 2002: Č. Kláštor Výborná 0:6, Rakúsy T. Kotlina 8:2, St. Lesná Sp. Hanušovce 3:0, Podhorany Ostruňa nedohrané, Ždiar Reľov 2:2.

1. Rakúsy541027:513

2. St. Lesná541018:413

3. Výborná540118:612

4. T. Kotlina520315:196

5. Ždiar41219:95

6. Reľov41217:95

7. Č. Kláštor51135:174

8. Sp. Hanušovce51049:163

9. Ostruňa31022:163

10. Franková40224:92

11. Podhorany30123:71

(kér)

I. trieda, dorast, 5. kolo, 8. 9. 2002: Stráže Jánovce 11:0, Huncovce L. Teplička 4:1, Švábovce Kravany 9:0, Batizovce Vrbov 3:2, Sp. Štiavnik Šuňava 2:1, Hôrka Štrba 4:1.

1. Stráže550037:615

2. Huncovce541016:713

3. Sp. Štiavnik540114:812

4. Hôrka531122:810

5. Jánovce52128:187

6. Šuňava520313:76

7. L. Teplička520311:186

8. Štrba511311:144

9.-10. Batizovce51139:194

9.-10. Vrbov41129:194

11. Mlynčeky41037:93

12. Švábovce510416:213

13.40046:250

(kér)

Majstrovstvá žiakov, skupina "A", 2. kolo, 7. 9. 2002. Kurimany V. Tatry 4:1, Kravany - Mengusovce nenahlásili výsledok, Jánovce - Gánovce 0:1, L. Teplička - Štrba 4:1.

1. Gánovce22006:16

2. Švábovce11009:03

3. Kurimany21014:33

4. L. teplička11004:13

5. Mengusovce21012:43

6. Kravany21015:5

7. Štrba21014:63

8.Jánovce20022:40

9. V. Tatry20021:130

Skupina "B", 2. kolo, 7. 9. 2002: Hôrka - Stráže 0:3, Vlkovce - Huncovce 4:4, St. Lesná - Matejovce 0:1, Žákovce - PP Veľká nehrali.

1. Matejovce22005:26

2. Stráže21104:14

3. Huncovce20205:52

4. Žákovce10103:31

5. Vlkovce20116:81

6. Hôrka20113:61

7. St. Lesná10010:10

8. PP Veľká0

Skupina "C", 2. kolo, 7. 9. 2002: Mlynčeky - Toporec 2:2, Výborná - Sp. Belá 7:2, Sp. St. Ves - Lendák B 2:3.

1. Výborná220012:26

2. Kežmarok110011:03

3. Lendák "B"21013:73

4. Sp. Belá21015:93

5. Toporec10102:21

6. Mlynčeky20114:51

7. Sp. Stará Ves20022:140

(kér)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.