Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Uhrmann hlási návrat na mostíky

SITA|Publikované 19. nov 2007 o 16:20

BERLÍN 19. novembra (SITA) - Člen zlatého nemeckého družstva v skokoch na lyžiach zo ZOH 2002 v Salt Lake City Michael Uhrmann potešil svojich priaznivcov, keďže sa vracia na mostíky po dlhotrvajúcom ...

BERLÍN 19. novembra (SITA) - Člen zlatého nemeckého družstva v skokoch na lyžiach zo ZOH 2002 v Salt Lake City Michael Uhrmann potešil svojich priaznivcov, keďže sa vracia na mostíky po dlhotrvajúcom zranení. Dvadsaťdeväťročný rodák z Wegscheidu (nar. 16. 9. 1978) by sa mal objaviť v nominácii Nemecka na úvodné podujatie nového ročníka Svetového pohára 2007/2008, ktoré budú tradične vo fínskom Kuusame v dňoch 30. novembra - 1. decembra 2007. "S Michaelom určite rátam. Som rád, že je opäť v reprezentačnom tíme. Na druhej strane viem, že výsledky sa hneď nedostavia. Musíme byť všetci trpezliví," povedal tréner nemeckých skokanov na lyžiach Peter Rohwein po skončení kempu v rakúskom stredisku Ramsau, kde jeho zverenec absolvoval 35 tréningových skokov.

Michael Uhrmann si vo februári na majstrovstvách sveta v japonskom Sappore zlomil pri tréningovom pokuse kostičku v členku pravej nohy a šampionát sa pre neho predčasne skončil. Štvrtý muž vlaňajších ZOH v Turíne na veľkom mostíku a celkovo desiaty skokan konečného poradia Svetového pohára dlhší čas pauzoval, nútene vynechal aj letnú Grand Prix, ale na blížiacu sa "zimu" by mal byť pripravený.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.