Sobota, 17. apríla, 2021Meniny má Rudolf, Rudolfa

UFC Fight Night: Overeem vs. Volkov zdarma na Tipsporte!

Daniel Stankovič|6. feb 2021 o 01:00

Už dnes z noci na ráno si môžete pozrieť na Tipsport TV súboj legendárneho Alistaira Overeema či Frankieho Edgara!

Dnes v noci so začiatkom od 23 hodiny prebehne ďalší Fight Night turnaj organizácie UFC. Tešiť sa môžeme na súboj legendárneho Alistaira Overeema proti rusovi Volkovovi, alebo na zápas Edgar vs. Sandhagen, ktorý určí ďalšieho titulového vyzývateľa bantamovej váhy!

 

Ak ako divák nechcete utrácať peniaze za prenos, máte jedinečnú možnosť zhliadnuť turnaj cez portál Tipsport úplne zadarmo. Jediné, čo treba spraviť je kliknúť na jednu z reklám Tipsport nad týmto textom alebo pod týmto textom. Automaticky budete presmerovaní na registráciu, po ktorej ak si môžete vychutnať turnaj a taktiež obdržíte bonus na tipovanie v hodnote 20 eur! 

 

Jedinou podmienkou je tipnúť si na hocijaký duel za symbolickú sumu. Celý turnaj UFC Fight Night 184: Overeem vs. Volkov si tak môžete pozrieť na Tipsport TV!

 

Pred turnajmi Oktagonu ako aj UFC, by sme chceli pridávať niektoré hodnotné tipy na stávky, ktoré by mohli pomôcť v inšpirácii nejednému tipérovi.

 

Alistair Overeem vs. Alexander Volkov

Stávka: Zápas skončí na KO/TKO

Kurz: 1,40

 

Hlavný súboj večera prinesie stret dvoch skvelých postojárov a rebríčkovo vysoko postavených zápasníkov. Obaja zo svojich posledných piatich zápasov, štyri vyhrali. Overeem si všetky víťazstvá pripísal na KO/TKO, u Volkova štatistiku kazí len víťazstvo na body proti Hardymu. Nutno dodať, že to bol zápas na tri kolá, nie na päť.

 

Overeem po príchode do Elevation Fight Teamu v Colorade trocha s pribúdajúcim vekom zmenil svoj štýl, keď častejšie využíva možnosť zobrať protivníka na zem. To by však v tomto prípade podľa mňa nemalo hrať rolu, pretože Volkov nepatrí medzi tých, ktorí by s bojom na zemi mali výrazný problém. Jediným, ktorý ho dokázal podobným štýlom poraziť bol najlepší wrestler divízie, Curtis Blaydes.

 

Štylisticky by mala jedna či druhá strana prevážiť misky váh duelu na svoju stranu skôr, než sa skončí piate kolo. Aj v tomto prípade budem opatrný pri tipe na víťaza, myslím že čo sa týka potenciálneho rizika a odmeny, je kurz, že zápas skončí na KO/TKO, viac než dobrý.

Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.

Súvisiace články