Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Udržia si košické celky čelo tabuľky?

Sportnet|Publikované 13. dec 2002 o 23:00

Košice - V Trenčíne a Košiciach pokračuje prvá badmintonová liga, ktorá má na programe II. turnaje. Na dvorcoch AKADEMIKA TU sa predstaví minuloročný

majster Spoje Bratislava a nováčik MI Trenčín. Oba kolektívy majú vo svojich radoch viacerých juniorských i seniorských reprezentantov. Diváci si od 9.00 hod., kedy sa kolo začína určite prídu na svoje.

Aká je situácia v košických kolektívoch:

Ing. Vladimír Turlík (tréner Akademika TU Košice): "Nastúpime v najsilnejšom zložení s reprezentantom ČR - Skočdopalem, reprezentantmi SR Mečárom, Tomčkom a Bobrovskou. V oboch zápasoch chceme zvíťaziť, čo najvyšším rozdielom. Diváci, ktorých na ligu pozývam si určite prídu na svoje a uvidia badminton s vysačkou kvality."

František Šaroch (tréner Lokomotívy Košice): "Generálka na ligu sa nám nevydarila podľa našich predstáv. Verím, že v premiére budeme 100 % úspešní. Po prvý raz dres oblečie posila z Trenčína Michal Matejka, reprezentant SR, ale i jeden z najlepších štvorhrárov v Európe Andrej Konach. Potešiteľné je, že začína sa blízkať na lepšie časy v spolupráci medzi Košickými klubmi, ktoré umožnili našim hráčom trénovať na ich dvorcoch. Verím v 100 % úspech. Naša zostava bude prekvapením."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.