Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Tyszová sa zorientovala k bronzu

Sportnet|4. sep 2008 o 00:00

KOŠICE. V okolí Mazurských jazier v Poľsku sa koná svetový šampionát a súčasne juniorské MS v orientačnej cyklistike. V prvej disciplíne šprint

získali slovenskí reprezentanti dve medaily. V kategórii žien sa majsterkou sveta stala Hana Bajtošová (Bratislava). V kategórii junioriek tretia v cieli Natália Tyszová (Akademik TU Košice) získala bronz. Z ďalších východoslovenských zástupkýň bola 31. Ivana Korimová a 33. Hana Jergušová (obe ATU Košice). Na strednej trati najlepšie umiestenie dosiahla opäť Bajtošová - skončila deviata. Z východoslovenských zástupcov z juniorov skončil na 37. mieste Ján Jerguš a z junioriek 25. Ivana Korimová, 27. Hana Jergušová, 30. Natália Tyszová a 39. Simona Ďurčová (všetci ATU Košice).