Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Turnaj WTA Tour vo Forest Hills vyhrala Shaughnessyová

SITA|Publikované 27. aug 2006 o 06:04

NEW YORK 26. augusta (SITA) - Tenisový turnaj WTA Tour vo Forest Hills (dotácia 74 800 USD), menšie generálkové podujatie pred US Open, vyhrala Američanka Meghann Shaughnessyová. Vo finále dvoch nesadených ...

NEW YORK 26. augusta (SITA) - Tenisový turnaj WTA Tour vo Forest Hills (dotácia 74 800 USD), menšie generálkové podujatie pred US Open, vyhrala Američanka Meghann Shaughnessyová. Vo finále dvoch nesadených hráčok si poradila s Izraelčankou Annou Smašnovovu 1:6, 6:0, 6:4. Dvadsaťsedemročná rodáčka z Arizony rozšírila počet svojich víťazstiev na podujatiach WTA Tour vo dvojhre na päť, pričom v tomto roku už predtým triumfovala v marockom Rabate.

Shaughnessyová vyhrala v sobotu až dvakrát. Pred finálovým súbojom absolvovala ešte úspešnú dohrávku semifinále, kde zvíťazila nad štvrtou nasadenou Španielkou Lourdes Dominguezovou-Linovou 7:5, 6:2.

Dvojhra - semifinále:

Meghann Shaughnessyová (USA) - Lourdes Dominguezová-Linová (4-Šp.) 7:5, 6:2 - dohrávané z piatka