Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Turnaj WTA Tour v Luxemburgu - Slovenky postúpili

SITA|Publikované 28. sep 2005 o 17:34

LUXEMBURG 28. septembra (SITA) - V stredajších zápasoch dvojhry na tenisovom turnaji WTA Tour "Fortis Championships" v Luxemburgu (dotácia 585 000 USD) uspeli obe slovenské reprezentantky. Turnajová päťka ...

LUXEMBURG 28. septembra (SITA) - V stredajších zápasoch dvojhry na tenisovom turnaji WTA Tour "Fortis Championships" v Luxemburgu (dotácia 585 000 USD) uspeli obe slovenské reprezentantky. Turnajová päťka Daniela Hantuchová si v 2. kole poradila za 66 minút s Annou Čakvetadzeovou z Ruska 6:4, 6:1 a postúpila už do štvrťfinále. V ňom sa stretne s víťazkou duelu Randriantefyová (Madag.) - Dechyová (Fr.). Hantuchová v prvom sete viedla už 4:0, Ruska však vyrovnala na 4:4, no potom už ovládla hru slovenská reprezentantka. Nádejná Jarmila Gajdošová zdolala v 1. kole skúsenú Slovinku Katarinu Srebotnikovú 7:6 (4), 6:4 za 80 minút. V 2. kole nastúpi proti turnajovej sedmičke Dinare Safinovej z Ruska.