Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

Turnaj veteránov na Floride vyhral Juhoafričan Ferreira

SITA|12. mar 2007 o 09:25

NAPLES 12. marca (SITA, AP) - Juhoafrický tenista Wayne Ferreira sa stal víťazom prestížneho veteránskeho turnaja Oliver Group Champions Cup v Naples na Floride zaradeného do Champions Series. Najmladší ...

NAPLES 12. marca (SITA, AP) - Juhoafrický tenista Wayne Ferreira sa stal víťazom prestížneho veteránskeho turnaja Oliver Group Champions Cup v Naples na Floride zaradeného do Champions Series. Najmladší hráč v štartovom poli, 35-ročný Ferreira zdolal vo finále na zelenej antuke o päť rokov staršieho Američana Aarona Kricksteina 6:3, 6:3. V súboji o 3. miesto si v súboji dvoch bývalých wimbledonských víťazov poradil Američan John McEnroe s Austrálčanom Patom Cashom 7:5, 6:4. Ferreira, ktorý sa len pred dvoma rokmi rozlúčil s aktívnou kariérou na profesionálnom okruhu ATP, vyhral už druhý veteránsky turnaj z troch svojich účastí. Vlani bol rovnako úspešný v Houstone a v Memphise prehral až vo finále.


Výsledky záverečných stretnutí na turnaji veteránskeho tenisového okruhu Champions Series Oliver Group Champions Cup (dotácia 142 000 USD) na zelenej antuke v Naples na Floride:


finále:

Wayne Ferreira (JAR) - Aaron Krickstein (USA) 6:3, 6:3

o 3. miesto:

John McEnroe (USA) - Pat Cash (Austr.) 7:5, 6:4


Súvisiace články