Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Turnaj ATP vo Viňa del Mar

SITA|Publikované 2. feb 2007 o 14:01

VIŇA DEL MAR 2. februára (SITA) - Súhrn výsledkov stretnutí skupinovej fázy dvojhry, konečné tabuľky jednotlivých základných skupín a zloženie štvrťfinálových dvojíc na tenisovom turnaji ATP Movistar Open v čilskom Viňa del Mar (dotácia 448 000 USD, antuka):


Dvojhra - skupinová fáza:

1. skupina:

Olivier Patience (Fr.) - Thiago Alves (Braz.) 6:2, 6:4

Fernando González (1-Čile) - Thiago Alves (Braz.) 6:2, 6:2

Fernando González (1-Čile) - Olivier Patience (Fr.) 5:7, 6:0, 6:4

1. González 2 2 0 80,0 65,9 4

2. Patience 2 1 1 60,0 50,0 2

3. Alves 2 0 2 0 29,4 0

(vysvetlivky: poradie, meno, zápasy, víťazstvá, prehry, tzv. percentáž setov, percentáž gemov, body)


2. skupina:

Oscar Hernandez (Šp.) - Gustavo Kuerten (Braz.) 7:6 (2), 7:6 (3)

Albert Montanes (7-Šp.) - Gustavo Kuerten (Braz.) 6:1, 6:4

Albert Montanes (7-Šp.) - Oscar Hernandez (Šp.) 6:3, 7:5

1. Montanes 2 2 0 100,0 65,8 4

2. Hernandez 2 1 1 50,0 46,8 2

3. Kuerten 2 0 2 0 39,5 0


3. skupina:

Nicolas Massú (3-Čile) - Paul Capdeville (Čile) 6:4, 6:3

Paul Capdeville (Čile) - Gorka Fraile (Šp.) 7:6 (3), 6:1

Nicolas Massú (3-Čile) - Gorka Fraile (Šp.) 6:3, 6:2

1. Massú 2 2 0 100,0 66,7 4

2. Capdeville 2 1 1 50,0 51,3 2

3. Fraile 2 0 2 0 32,4 0


4. skupina:

Mariano Zabaleta (Arg.) - Juan-Pablo Guzman (Arg.) 6:3, 6:4

Sergio Roitman (6-Arg.) - Juan-Pablo Guzman (Arg.) 4:6, 6:4, 6:3

Sergio Roitman (6-Arg.) - Mariano Zabaleta (Arg.) 6:4, 6:4

1. Roitman 2 2 0 80,0 57,1 4

2. Zabaleta 2 1 1 50,0 53,6 2

3. Guzman 2 0 2 20,0 41,7 0


5. skupina:

Luis Horna (5-Peru) - Alessio di Mauro (Tal.) 6:1, 6:2

Ricardo Mello (Braz.) - Alessio Di Mauro (Tal.) 6:0, 6:4

Luis Horna (5-Peru) - Ricardo Mello (Braz.) 6:3, 6:1

1. Horna 2 2 0 100,0 77,4 4

2. Mello 2 1 1 50,0 50,0 2

3. Di Mauro 2 0 2 0 22,6 0


6. skupina:

Igor Andrejev (Rus.) - Ruben Ramirez-Hidalgo (4-Šp.) 7:6 (3), 6:1

Ruben Ramirez-Hidalgo (4-Šp.) - Diego Hartfield (Arg.) 6:4, 6:1

Igor Andrejev (Rus.) - Diego Hartfield (Arg.) 6:3, 3:6, 6:4

1. Andrejev 2 2 0 80,0 58,3 4

2. Ramirez-Hidalgo 2 1 1 50,0 51,4 2

3. Hartfield 2 0 2 20,0 40,0 0


7. skupina:

Albert Portas (Šp.) - Boris Pašanski (Srb.) 6:3, 6:3

Martin Vassallo-Arguello (8-Arg.) - Boris Pašanski (Srb.) 7:6 (2), 6:4

Martin Vassallo-Arguello (8-Arg.) - Albert Portas (Šp.) 6:1, 6:1

1. Vassallo-Arguello 2 2 0 100,0 67,6 4

2. Portas 2 1 1 50,0 43,8 2

3. Pašanski 2 0 2 0 39,0 0


8. skupina:

Carlos Berlocq (Arg.) - Gaston Gaudio (2-Arg.) 6:2, 6:2

Ivan Navarro-Pastor (Šp.) - Diego Junqueira (Arg.)* 6:3, 7:6 (5)

*Junqueira nahradil v tomto zápase Gaudia, ktorý odstúpil z turnaja pre problémy so stehenným svalom

Carlos Berlocq (Arg.) - Ivan Navarro-Pastor (Šp.) 7:6 (4), 6:2

1. Berlocq 2 2 0 100,0 67,6 4

2. Navarro-Pastor 2 1 1 50,0 48,8 2

3. Junqueira 1 0 1 0 40,9 0


Zloženie dvojíc v piatkových zápasoch štvrťfinále:

Fernando González (1-Čile) - Albert Montanes (7-Šp.)

Nicolas Massú (3-Čile) - Sergio Roitman (6-Arg.)

Luis Horna (5-Peru) - Igor Andrejev (Rus.)

Martin Vassallo-Arguello (8-Arg.) - Carlos Berlocq (Arg.)

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.