Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Turnaj ATP v Adelaide - sobota

SITA|Publikované 7. jan 2006 o 10:12

ADELAIDE 7. januára (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa s účinkovaním na turnaji ATP Next Generation Adelaide International v austrálskom Adelaide (dotácia 394 000 USD) rozlúčil v semifinále ...

ADELAIDE 7. januára (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý sa s účinkovaním na turnaji ATP Next Generation Adelaide International v austrálskom Adelaide (dotácia 394 000 USD) rozlúčil v semifinále dvojhry. Dvadsaťosemročný Bratislavčan nestačil ako nasadená dvojka na Francúza Florenta Serru, ktorému v sobotňajšom zápase prekvapujúco podľahol 3:6, 3:6. Súperom 49. hráča svetového rebríčka ATP Entry vo finále bude Xavier Malisse z Belgicka. "Snažil som sa hrať čo najagresívnejšie a diktovať tempo hry. Myslím si, že Hrbatého výkon negatívne ovplyvil vietor," uviedol Serra, ktorý do soboty nikdy nevyhral nad hráčom z prvej svetovej dvadsiatky.


Súhrn výsledkov sobotňajších semifinálových stretnutí dvojhry na tenisovom turnaji ATP Next Generation Adelaide International v austrálskom Adelaide (dotácia 394 000 USD):

Florent Serra (Fr.) - Dominik Hrbatý (2-SR) 6:3, 6:3

Xavier Malisse (Belg.) - Tomáš Berdych (6-ČR) 6:4, 6:0


Súvisiace články