Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

Turnaj ATP Masters Series v Monte Carle - Hrbatý vypadol

SITA|19. apr 2006 o 17:10

MONTE CARLO 19. apríla (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý prehral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters Series na antuke v Monte Carle (dotácia 2 082 500 eur) ...

MONTE CARLO 19. apríla (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý prehral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters Series na antuke v Monte Carle (dotácia 2 082 500 eur) so Španielom Davidom Ferrerom po vyše dvojhodinovej trojsetovej bitke 4:6, 6:3, 4:6. Slovenská tenisová jednotka pritom po prehratom prvom sete takmer otočila zápas, keď v treťom sete viedla už 4:1. Následne však Hrbatý prehral svoje podanie a ôsmy nasadený Ferrer piatimi víťaznými hrami v rade dotiahol zápas do víťazného konca.