Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Turnaj ATP Masters Series v Monte Carle

SITA|Publikované 19. apr 2006 o 21:22

MONTE CARLO 19. apríla (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý prehral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters Series na antuke v Monte Carle (dotácia 2 082 500 eur) ...

MONTE CARLO 19. apríla (SITA) - Slovenský tenista Dominik Hrbatý prehral v stredajšom stretnutí 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters Series na antuke v Monte Carle (dotácia 2 082 500 eur) so Španielom Davidom Ferrerom po vyše dvojhodinovej trojsetovej bitke 4:6, 6:3, 4:6. Slovenská tenisová jednotka pritom po prehratom prvom sete takmer otočila zápas, keď v treťom sete viedla už 4:1. Následne však Hrbatý prehral svoje podanie a ôsmy nasadený Ferrer piatimi víťaznými hrami v rade dotiahol zápas do víťazného konca.

Súhrn výsledkov stredajších stretnutí 2. kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP Masters Series na antuke v Monte Carle (dotácia 2 082 500 eur):

David Ferrer (8-Šp.) - Dominik Hrbatý (SR) 6:4, 3:6, 6:4

Juan Carlos Ferrero (11-Šp.) - Juan Ignacio Chela (Arg.) 6:1, 6:2

David Nalbandian (3-Arg.) - Andreas Seppi (Tal.) 7:5, 7:5

Tommy Robredo (15-Šp.) - Olivier Rochus (Belg.) 7:5, 6:4

Guillermo Coria (6-Arg.) - Paul-Henri Mathieu (Fr.) 1:6, 7:6 (6), 6:4

Benjamin Balleret (Monako) - Sebastien Grosjean (13-Fr.) 4:6, 7:5, 3:2 skreč - Grosjean vzdal

Nicolas Kiefer (9-Nem.) - Michael Llodra (Fr.) 7:6 (4), 6:4

Alessio Di Mauro (Tal.) - Radek Štěpánek (10-ČR) 6:2, 2:6, 7:6 (4)

Roger Federer (1-Švajč.) - Alberto Martin (Šp.) 6:0, 6:1

Ivan Ljubičič (4-Chorv.) - Florent Serra (Fr.) 4:6, 6:3, 7:5

Gilles Simon (Fr.) - Tomáš Berdych (16-ČR) 7:6 (2), 6:7 (5), 6:4

Rafael Nadal (2-Šp.) - Jean-Rene Lisnard (Fr.) 6:4, 6:1

Gaston Gaudio (7-Arg.) - Jose Acasuso (Arg.) 6:3, 3:6, 6:4

Robin Söderling (Švéd.) - Potito Starace (Tal.) 6:4, 6:4