Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Trojkráľová buzola pre Krajčíka

Sportnet|Publikované 25. jan 2012 o 00:00

Klub orientačného behu Sokol Kysak usporiadal preteky v orientačnom behu s názvom „Trojkráľová buzola 2012“ za účasti 58 pretekárov.

KYSAK. Štyri rôzne trate boli situované v obci Kysak a časť kontrolných stanovíšť v blízkom lese. Na najnáročnejšej A - trati 3km dlhej s 20 kontrolami bol najrýchlejší z 21 štartujúcich Michal Krajčík za 22:59 min. pred Adamom Tyszom za 24:26 min. a tretí skončil nestarnúci veterán Jozef Pollák (všetci ATU Košice) za 25:31 min.

Na ďalších tratiach boli ocenení: B - trať 2,4 km, 16 KS: 1. Dušan Sláma 21:56 min., 2. Martin Masaryk (obaja ATU Košice) 3. Stanislav Franko (Sokol Kysak), C - trať 1,7 km, 13 KS: 1. Andrej Leder 22:36 min., 2. Imrich Gaľa (obaja Metropol Košice), 3. Timotej Juraško (ATU Košice), D - trať 1,0 km, 8 KS: 1. Daniela Bajusová 14:10 min., 2. Michal Sláma (obaja ZŠ Kysak), 3. Lukáš Novota (ATU Košice).