Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Trojka ponúkne priame prenosy z MS v Liberci

SITA|Publikované 17. feb 2009 o 13:58

V stredu sa v Liberci začínajú 47. majstrovstvá sveta v klasickom lyžovaní. Slovenská televízia odvysiela priame prenosy zo všetkých súťaží vrátane kvalifikácií.

BRATISLAVA. V stredu 18. februára 2009 sa v Liberci začínajú 47. majstrovstvá sveta v klasickom lyžovaní. Slovenská televízia odvysiela až do záverečného dňa šampionátu 1. marca na Trojke priame prenosy zo všetkých súťaží vrátane kvalifikácií.

V rekordnom štartovom poli 62 krajín bude mať zastúpenie aj slovenská výprava. Pri svojej deviatej účasti v ére samostatnosti sa naši reprezentanti budú usilovať o získanie vôbec prvej medaily. V nominácii figuruje deväť lyžiarov, z toho sedem bežcov - Ivan Bátory, Martin Bajčičák, Michal Malák, Davorín Škvaridlo, Alena Procházková, Katarína Johansenová, Katarína Garajová, po jednom zástupcovi bude mať severská kombinácia (Róbert Kartík) a skoky na lyžiach (Tomáš Zmoray).

Úplnou novinkou v programe MS bude súťaž v skokoch na lyžiach žien. Komentátormi priamych prenosov budú Stano Ščepán a Vladimír Genda. Hosťom v štúdiu bude Alžbeta Havrančíková.

Agentúru SITA informoval Tibor Kubička, PR manažér STV.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.