Sobota, 6. marec, 2021Meniny má Radoslav, Radoslava

Triumf Slovákov v Zakopanom

SITA|Publikované 31. dec 2006 o 15:26

ZAKOPANÉ 31. decembra (SITA) - Mimoriadne úspešní boli slovenskí reprezentanti v behu na lyžiach na pretekoch kategórie FIS v poľskom Zakopanom. V tradičných silvestrovských šprintérskych pretekoch obsadili ...

ZAKOPANÉ 31. decembra (SITA) - Mimoriadne úspešní boli slovenskí reprezentanti v behu na lyžiach na pretekoch kategórie FIS v poľskom Zakopanom. V tradičných silvestrovských šprintérskych pretekoch obsadili v kategórii mužov i žien všetky medailové priečky. Medzi ženami zvíťazila Katarína Garajová, medzi mužmi bol najrýchlejší Martin Otčenáš.