Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Tri striebra nevidiaceho Dudáša

SITA|18. dec 2006 o 16:20

PITZTAL 18. decembra (SITA) - Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní zdravotne postihnutých Radomír Dudáš vybojoval počas uplynulého víkendu na úvodných pretekoch Európskeho pohára v rakúskom stredisku ...

PITZTAL 18. decembra (SITA) - Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní zdravotne postihnutých Radomír Dudáš vybojoval počas uplynulého víkendu na úvodných pretekoch Európskeho pohára v rakúskom stredisku Pitztal s navádzačom Marošom Hudíkom v kategórii nevidiacich tri strieborné medaily. Na stupeň víťazov sa dostal v slalome aj Daniel Cintula s navádzačom Michalom Červeňom a v obrovskom slalome Miroslav Haraus s navádzačom Miroslavom Buľovským, keď obaja skončili tretí.