Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Treťoligista uspel v dueli so štvrtoligovým tímom

Strelec dvoch gólov Tomáš Jusko. (Autor: pc)
Sportnet|Publikované 16. feb 2016 o 00:00

Víkend sa niesol v znamení ďalších prípravných zápasov regionálnych tímov. Zaujímavá konfrontácia sa odohrala na umelej tráve v Bardejove.

BARDEJOV. Aj v nižších súťažiach sa mužstvá pripravujú podľa vnútorných podmienok. Pozitívne je najmä to, že sa mladí chcú prezentovať a ukázať záujem o hru.

V zápase Bardejovská Nová Ves (3. liga) – Kračúnovce(4. liga) 4:0 pobehovalo po ihrisku hneď niekoľko talentov.

Bardejovská Nová Ves pri snehovej búrke nedohrala zápas s Raslavicami, no asistent trénera František Šott je s doterajšou prípravou spokojný.

„Všetko ide podľa plánu. Pracovne vzdialených hráčov nemáme, so štyrmi študentmi je to o trochu horšie. Každý má príležitosť presvedčiť do akej miery sa chce pobiť o miesto v zostave, máme ešte mesiac prípravy. Pretrpeli sme si zranenia i choroby, je to v pohode.

Kračúnovce sa v jesennej časti predstavili v dobrom svetle najmä na domácom trávniku, kde prehrali len dva zápasy so Zámutovom a Šarišskými Michaľanmi. Vonku sa im už až tak nedarilo. Asistent trénera Jozef Hudáček sa spolieha na mladých odchovancov.

„Na tréningy nám chodí približne pätnásť chlapcov, väčšinou odchovancov. Skúšame i ďalších dorastencov a chlapcov z Giraltoviec. Domáci hráči chodia pravidelne, ďalší podľa podmienok. Chceli by sme vylepšiť výsledky vonku, odkiaľ sme si v jeseni priviezli len jeden bod z Fintíc. Zranil sa nám osem gólový Zdeno Cigán, musíme zháňať náhradu.“

Bard. Nová Ves – Kračúnovce 4:0 (1:0).

Góly: Jusko 2, Jančošek, Mihalik.

ŠK Milénium 2000: Molčan – M. Jaš, Virgala, Fiľakovský, Iľko, Kiseľ, Sosňak, Knap, Macečko, Jusko, Kačmarčik. Striedali: P. Jaš, Šott, Mihalik, E. Stachura, Kaščák.

Tatran: Jurč – Eliaš, Hudáček, Šebej, Holeva, Uhrín, Gdovín, Nazarej, Peržel, Humeník, Lechman. Striedali: Oravec, Daňko.

Tento článok vyšiel v týždenníku PREŠOVSKÉ NOVINY, č. 6/2016, v predaji od 16. 2. do 22. 2.

Súvisiace články