Utorok, 27. júla, 2021Meniny má Božena

Tretiu priečku si zabezpečili Nové Zámky

TASR|21. apr 2001 o 22:30

Nové Zámky 21. apríla (TASR) - V súboji o tretie miesto v slovenskej Východnej divízii HIL potvrdili Nové Zámky víťazstvo 24:23 z prvého zápasu aj na ...

Nové Zámky 21. apríla (TASR) - V súboji o tretie miesto v slovenskej Východnej divízii HIL potvrdili Nové Zámky víťazstvo 24:23 z prvého zápasu aj na domácej palubovke a nad Topoľčanmi vyhrali 26:24.

Východná divízia, o 3. miesto:

Štart Nové Zámky - HC Topvar Topoľčany 26:24 (15:12)

Najviac gólov: Puchel 5, Justus 4/3, Galla, Ardan, Šulc po 3 - Buriánek 8/4, Tomáš Mažár 6, Vlnka 3, Zaťko 3, vylúčení: 5:8, ČK: Meszároš - Králik, Masaryk, 1100 divákov, rozhodovali: Haščík, Oťapka

Bol to vyrovnaný, dramatický zápas. Nové Zámky mali herne navrch, ale brankár Topoľčian Meluš svoje družstvo vynikajúcim výkonom podržal. Kľúčová bola 19. minúta druhého polčasu, kedy Nové Zámky šnúrou štyroch gólov rozhodli stretnutie vo svoj prospech. V závere Topoľčany len dvomi gólmi skorigovali stav.