Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Tretia i štvrté ligy dnes pokračujú štvrtým kolom

Sportnet|Publikované 19. aug 2008 o 22:00

Z našich zástupcov sa doma predstavia Topoľany, Snina, Stakčín, Veľké Revištia a SečovceMICHALOVCE. Tretia futbalová liga i štvrté futbalové ligy

Z našich zástupcov sa doma predstavia Topoľany, Snina, Stakčín, Veľké Revištia a Sečovce

MICHALOVCE. Tretia futbalová liga i štvrté futbalové ligy Juh a Sever dnes pokračujú stretnutiami štvrtého kola, ktoré má úvodný výkop načasovaný na 16.00 hod. Spomedzi našich zástupcov budú hrať piati doma.

Zopakujú Topoľany Stropkov?

Spomedzi našich účastníkov sa doma predstavia Topoľany, ktoré doma hostia Svidník. Naposledy doma zdolali Stropkov 2:1, teraz privítajú ich susedov spod Dukly. Podarí sa im zopakovať výsledok spred desiatich dní? Oslabené Sobrance sa predstavia na ihrisku vysoko favorizovanej Moldavy nad Bodvou a ich šance na úspech sa pohybujú len v rovine teórie. III. liga, 4. kolo, 20. 8. 2008 o 16.00 hod.: Giraltovce - Barca, N. Hrušov - Lok. Košice, Topoľany - Svidník, Šaca-Brekov - Sp. Podhradie, V. Šariš - Stropkov, Sabinov - Krásna, V. Tatry - Bardejov, Moldava - Sobrance.

Zopakujú Snina a Stakčín gólostroj?

V štvrtej lige Sever sa doma predstavia dva vedúce celky súťaže a zároveň dvaja susedia - Snina a Stakčín. Oba tímy zatiaľ strieľajú góly jedna radosť, nuž bude zaujímavé očakávať, či si to dnes odskáču Raslavice, resp. Nižná Šebastová. Tretím do zemplínskej partie je Jasenov, ktorý sa predstaví v Bystrom. IV. liga, SEVER, 4. kolo, 20. 8. 2008 o 16.00 hod.: Kľušov - Breznica, Ľubotice - Dl. Klčovo, Kežmarok - Kračúnovce, Bystré - Jasenov, Snina - Raslavice, Hanušovce - Fintice, Svit - Ľubica, Stakčín - N. Šebastová.

Šlágre vo V. Revištiach i Sečovciach

Vo štvrtej lige Juh sa zaujímavé súboje črtajú vo Veľkých Revištiach, kde líder tabuľky privíta piatu Turňu nad Bodvou a v Sečovciach, kde budú hostiť suseda z tabuľky Veľké Kapušany. Do Žakaroviec cestuje Kráľovský Chlmec, ktorý sa iste bude chcieť rehabilitovať za domáci výprask proti Štítniku K.T. (1:5). IV. liga, JUH, 4. kolo, 20.8.2008 o 16.00 hod.: Haniska - Rožňava, V. Opátske - Moldava "B", Štítnik - V. Folkmar, Žakarovce - Kr. Chlmec, Rudňany - Krompachy, Čaňa - Buzica, V. Revištia - Turňa, Sečovce - V. Kapušany.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.