Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Trénerom Zempmilku F. Cibere

Sportnet|Publikované 5. nov 2002 o 23:00

Michalovce Po siedmich kolách prvoligovej súťaže hádzanárov poslalo vedenie HAK Zempmilk Michalovce dovtedajšieho trénera Štefana Rapača na platenú

dovolenku a dočasným vedením mužstva poverilo trénera mládežníkov Františka Cibereho. Ten koučoval Zemplínčanov vo víťaznom domácom súboji s Bardejovom (22:14) i v ostatnom zápase na pôde nováčika z Lednických Rovní (27:28). Vo včerajších večerných hodinách prebiehali v klube rokovania o obsadení trénerskeho postu a ich výsledok je viac než prekvapivý. "V hre bolo viacero kandidátov, ale rozhodli sme sa, že mužstvo naďalej bude viesť František Cibere, ktorý je zatiaľ aj trénerom našich dorasteneckých tímov. Našou úlohou teda bude vyriešiť jeho náhradu pri mládežníkoch. Nešpecifikovali sme dĺžku jeho pôsobenia v našom seniorskom tíme, veríme, že jeho prítomnosť zaručí lepšie výsledky v prvoligovej súťaži a že sa nebudeme musieť zháňať po ďalších tréneroch," povedal viceprezident HAK Zempmilk Michalovce Miloš Šubák.

Podľa našich informácií bol do poslednej chvíle v hre aj návrat Štefana Rapača, ba vážne sa spomínali aj mená otca a syna Harbuľákovcov, ktorí prednedávnom ukončili pôsobenie v interligových Sečovciach, ale napokon dostal dôveru spomínaný František Cibere.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.