Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Tréner ZHK Rešovský volá po stabilizácii formy

Sportnet|Publikované 10. okt 2003 o 22:00

Prešov - Na dnešný zápas 6. kola I. ligy hádzanárov nastúpi ZHK Prešov/Levoča v domácom prostredí, keď o 18.30 hodine hostí v hale na Nábrežnej ulici

celok Lednických Rovní.

Prešovčanom sa ostatný duel v Bardejove, kde prehrali vysoko 17:26, vôbec nevydaril. Po prehratom derby klesli na siedmu priečku tabuľky a tak mali počas týždňa o čom premýšľať. "V príprave sme sa sústredili na seba, veľa sme premýšľali o tom, prečo hrá mužstvo jeden týždeň excelentne a na druhý úplne vybuchne. Snažili sme sa tomu prísť na koreň, hľadali sme príčiny, ale dodnes stopercentne neviem, či sa nám to podarilo. To ukáže až zápas," uvažoval tréner ZHK Ľubomír Rešovský. "Čo sa týka Lednických Rovní, je to mužstvo, kde hrajú skúsení bývalí ligisti z Považskej Bystrice, bližšie informácie nemám. Samozrejme, že chceme odčiniť prehru z Bardejova, na to sa musíme predovšetkým sústrediť."

Nálada ani zdravotný stav tímu nie je príliš dobrý. Problém sa črtá napríklad s brankárskym postom, na ktorom sa Kaminský vážnejšie zranil a bude zrejme chýbať dlhšie, Korinko je chorý a jeho štart sa stal otáznym. "Nedá sa nič robiť, musíme to poskladať z toho, čo máme k dipsozícii a hlavne byť úspešní," uzavrel Ľ. Rešovský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.