Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Tréner z Ghany: Hráči sa príliš venujú sexu, potom sa ľahko unavia

(Autor: Twitter)
SITA|Publikované 5. okt 2016 o 07:21

Futbalisti podľa Malika Jabira dostatočne nespia, a preto nevydržia hrať celých 90 minút.

ACCRA. Potenciál ghanských futbalistov ničí príliš veľa sexu. Myslí si to tamojší bývalý reprezentačný útočník a neskôr tréner Malik Jabir.

Podľa sedemdesiatjedenročného skúseného kouča ghanská najvyššia súťaž trpí tým, že futbalisti nedokážu odolať krásnym dievčatám, následne majú nedostatok spánku a maximálnu výkonnosť dosahujú akurát v spálni namiesto ihriska.

"Mnoho dnešných hráčov nemôže hrať celých 90 minút, pretože sa ľahko unavia. A viete prečo? Dostatočne nespia a až príliš sa venujú sexu. Stále sa zaoberajú krásnymi mladými dievčatami, ktoré máme v Ghane," vyhlásil pre tamojšie rádio Ultimate FM Malik Jabir, v súčasnosti technický riaditeľ klubu Asante Kotoko, ktorý vychoval hráčov ako Tony Yeboah či Baba Rahman.

Malik Jabir je bývalý ghanský reprezentačný útočník. (Autor: Twitter)

Ohľadom sexuálneho styku pred vrcholným športovým výkonom sa dlhé roky vedú horúce polemiky. Britský denník The Sun pripomenul, že počas ostatných majstrovstiev sveta 2014 v Brazílii mali úplný zákaz sexu hráči štyroch národných mužstiev - Ruska, Bosny a Hercegoviny, Čile a Mexika.

Iné tímy si tento pôžitok mohli dopriať, avšak pri dodržaní istých pravidiel.

Francúzi sa mohli venovať svojim partnerkám, ale nie každú noc, zatiaľ čo Brazílčania sa mali v posteli vyhnúť akrobatickým polohám.

Kostaričania mali sex zrejme ako odmenu za postup zo skupiny, keďže ho mali povolený až od vyraďovacej fázy.

Ešte ďalej zašli v nigérijskom tíme - sex mali povolený iba ženáči.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.