Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Tréner Senice Hapal by mohol zamieriť do Plzne

Pavel Hapal. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 27. máj 2014 o 05:52

V Plzni špekulujú o odvolaní Dušana Uhrina mladšieho. Mohol by ho nahradiť tréner Senice Pavol Hapal.

PLZEŇ.Český futbalový klub Viktoria Plzeň má v prípade odvolania Dušana Uhrina mladšieho záujem o služby trénera FK Senica Pavla Hapala. Jeho príchod by pre bohatý klub nemusel byť problémom, aj keď má Hapal na Záhorí ešte rok platnú zmluvu. Na zozname potenciálnych nástupcov Dušana Uhrina mladšieho je podľa denníka Blesk aj Hapalov český predchodca v Senici Zdeněk Psotka.

V Plzni sa už špekuluje o osude trénera Dušana Uhrina mladšieho. Štyridsaťšesťročný kormidelník prišiel k tímu pred začiatkom jarnej časti, ale nepodarilo sa mu splniť základný cieľ a podľa informácií denníka Blesk koketujú s jeho odvolaním. Za mesačný plat 350-tisíc korún nič nevyhral.

"Uhrin mal za úlohu vyhrať pohár, lenže finále so Spartou nezvládol a to sa v Plzni nesie ťažko. Teraz to má nahnuté. Je to tak šesťdesiat percent na odvolanie a štyridsať na zotrvanie. Hľadajú iného trénera," povedal pre Blesk muž blízky vedeniu Viktorie.

"V súvislosti s Plzňou najviac padajú mená Hapal a Psotka," prezradil pre Blesk jeden z hráčskych manažérov, ktorý je oboznámený so situáciou v českých kluboch.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.