Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Tréner J. Kukulský na svojom poste

Sportnet|Publikované 9. aug 2009 o 22:00

V úvodných dvoch stretnutiach na lavičke Partizána Bardejov chýbal tréner Jozef Kukulský, pre ktorého to nebol ľahký začiatok majstrovskej sezóny.

BARDEJOV.

Chlapci nezabudli hrať

Napriek tomu, že J. Kukulský len vo štvrtok opustil nemocničné lôžko a mnohí ho prehovárali, aby sa šetril od koučovania, zavelil do prvého víťazstva. "Som veľmi rád, že som sa z toho dostal. Všetkým sa chcem poďakovať, ktorí sa o mňa starali. Viem, že srdce mám ako zvon, že bude ďalej biť pre futbal, pre moje mužstvo. Vedel som, že chlapci nezabudli hrať a ukázali to v dnešnom zápase. Aj keď nám úvod nevyšiel podľa predstáv, zmobilizovali sme sa. Súper hral len toľko, koľko sme mu dovolili. Zabrali sme na väčšie obrátky a do polčasu dali tri góly. Sabinov trošku otvoril hru, chcel útočiť a lopta išla hore-dole. Divák si prišiel na svoje," vyjadril spokojnosť J. Kukulský po prvej výhre svojho mužstva v súťaži.

E. Jacko bije na poplach

Tréner Sabinova Emil Jacko sa po zápase netajil tým, že po príchode k mužstvu mal úplne iné predstavy. "Už v príprave som povedal, že s týmto kádrom nemôžeme hrať tretiu ligu. Máme čo robiť, aby sme v súťaži zotrvali. Treba, aby sa vrátili hráči, ktorí z rôznych dôvodov chýbali, najmä Andraščík a J. Dlugoš, a v stredu sa zranil Kontroš, ktorý bol pilierom. Prejavilo sa to na hre v obrane. Videli sme, čo tam naši vystrájali. Škoda tej 16. minúty, keď Mruz trafil brvno. Za stavu 0:1 by to domácim neprinieslo pohodu a nám práve naopak. Chceli sme ísť na rýchle protiútoky, ale nie po takých chybách v obrane."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.