Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Trebišovčanky a Bardejovčanky hrali v Košiciach

Sportnet|Publikované 12. sep 2012 o 22:00

V druhom kole 2. ženskej futbalovej ligy proti sebe v Košiciach nastúpili W.F.G. Trebišov proti Partizánu Bardejov.

KOŠICE.

Prvý polčas stretnutia pôsobil trochu ustráchaným dojmom na oboch stranách. Po prvej vážnejšej šanci sa ako prvé presadili hráčky Partizánu, keď v 31. minúte skórovala, po peknej priamočiarej akcii, Čekanová (0:1).

Odozva domácich prišla v 36. minúte, keď z priameho voľného kopu skórovala Gergelyová (1:1).

Druhý polčas bol už v plnej réžii domácich hráčok, ktoré postupne v 52. (Kučerová 2:1), v 61. minúte (Pullmannová 3:1), v 73. minúte PK (Koflanovičová 4:1), v 89. minúte (Jeleneková 5:1) a 90. minúte po pokutovom kope (Valkovičová 6:1) deklasovali hráčky W.F.G. Trebišov súperky konečným výsledkom 6:1.

Góly: 36. Gergelyová, 52. Kučerová, 61. (11 m) Pullmannová 73. Koflanovičová, 89. Jeleneková, 90. (11 m) Valkovičová – 31. Čekanová.