Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Trebišovcania dnes v Nitre

Sportnet|Publikované 28. okt 2002 o 23:00

Trebišov Hokejisti HK VTJ Trebišov opät raz potvrdili, že ich výkony lavírujú od výborných takmer k šialenstvu. Po tom, co v domácom prostredí

zdolali silný celok Senice, nepochopitelne zlyhali v susedných Michalovciach, aby v piatok podali opät kvalitný výkon proti Dubnici. "Keby sme takto hrali v Michalovciach, urcite tam neprehráme. Neustále sme síce dotahovali náskok súpera, ale remíza je zaslúžená. Zrejme na hrácov zapôsobili stredajšie pohovory. Podali ozaj dobrý výkon, povedal po remízovom dueli s Považanmi tréner B. Kohutiar.

V celoslovenských médiách sa v sobotu objavila správa, že dnes sa Trebišovcania opät predstavia na domácom lade s Nitrou. Toto je napokon uvedené aj v oficiálnom rozlosovaní sútaže. "Chcem vyzvat ludí, aby zbytocne nechodili na náš štadión, lebo my dnes hráme v Nitre. Už sme dostali telegram zo Slovenského zväzu ladového hokeja, v ktorom je uvedené, že došlo k omylu pri prepisovaní vyžrebovania. Hráme teda v Nitre, doma privítame v piatok novácika z Ružinova, doplnil B. Kohutiar.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.