Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Trebišov trápia zranenia hráčov

Sportnet|Publikované 20. nov 2007 o 23:00

MICHALOVCE. Futbalistom prvoligového nováčika z Trebišova sa počas reprezentačnej pauzy trénovalo príjemnejšie o to viac, že ešte pred ňou si

pripísali cenné domáce víťazstvo nad Šaľou. Mrzí ich však počet zranených hráčov.

Trénovali, trénovali

Trebišovčania neboli výnimkou, vediac, že ich čakajú ešte dve kolá v jesennej časti. Trénovali a včera odohrali prípravné stretutie v Michalovciach. "Uplynulý týždeň sme sa pripravovali klasicky v domácich podmienkach. Zápas s Michalovcami sme mali odohrať pôvodne už v piatok, ale kvôli zlým terénom sme ho preložili na včerajšok. Mrzí nás zdravotný stav hráčov. Mimo sú Kročko, Paluba, Petričko, Sciranka a včera sme šetrili aj Mooca," priznal tréner Slavoja Emil Sudimák.

Čaká ich líder

Slavoj ako jediný spomedzi zemplínskeho trojlístka prvoligistov sa predstaví na ihrisku súpera. Cestuje však na ihrisko suveréna súťaže, do Prešova. V prvom vzájomnom stretnutí doma Tatranu podľahol 0:2 a aj teraz sú jasným favoritom domáci. "Už dávnejšie tvrdím, že hrať treba s každým a súpera si nevyberiete. Prešov je v tejto súťaži z kategórie najlepších. V jeho prospech hovorí nielen kvalita kádra a tabuľkové postavenie, ale aj skúsenosti a herná pohoda. Určite sa však ľahko nepoddáme, budeme hrať a bojovať o čo najlepší výsledok," dodal E. Sudimák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.