Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Trebišov Šaľa 2:1 (1:0)

Sportnet|Publikované 11. nov 2007 o 23:00

TREBIŠOV. Už v 6.min. mohla Šaľa viesť, Vyskoč vybojoval loptu prihral ju Tyčiakovi, ten sa ocitol zoči-voči Poľackému, ktorý jeho pokus nohou

odvrátil na roh. V 14.min. rýchlonohý Gašpar preľstil Mahúta, poslal loptu do pokutového územia, kde ju nikým nekrytý Mooc doklepol do brány 1:0. V 26.min. Kubištel našiel Čirika, ale Poľacký zasiahol tesne pred bránkovou čiarou. O minútu hosťujúci gólman Penksa vyrazil Toporčákovu jedovku na roh. Po polhodine hry Vencel z uhla poslal loptu pred bránu a Poľacký si znova úspešne pomohol nohou. Na začiatku II.dejstva Duslo zrýchlilo ofenzívne akcie a prečísľovalo domácich. Trebišovský brankár čelil šanciam Dékanyho a Čirika. V 55.min. Šaľania vyrovnali, kanonier Vencel odcentroval a Tyčiak pohotovo vyrovnal 1:1. Po dvoch tretinách hry si Penksa poradil s Jeníčkovou strelou. V 72.minúte domáci kapitán Capko vyskúšal pozornosť brankára Šale. Ten v 90.min. nedovolene zastavil Tomka, rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý Jeníček bez ťažkostí premenil 2:1.

Góly: 14.Mooc, 90.Jeníček 55.Tyčiak, ŽK: Kubištel (Šaľa), pred 300 divákmi rozhodoval Richtárik. Trebišov: Poľacký Kročko (63. Rusnák), Jeníček, Petričko, Hoffman Gašpar, Capko, Toporčák, Jenei Mooc (67. Doszický), Tomko (72. Majoroš). Šaľa: Penksa Klusa, Kubištel, Gašparik, Mahút (75. Matušica) Dékany, Vyskoč, Čirik, Lancz Vencel, Tyčiak.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.