Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Trebišov na desiate víťazstvo za sebou nedosiahol

Sportnet|Publikované 1. dec 2008 o 23:00

Michalovce proti Novým Zámkom, za ktoré nastúpi aj Ľ. Kolník. V drese Dukly znovu aj Peter MižákZEMPLÍN. Prvá hokejová liga dnes pokračuje

Michalovce proti Novým Zámkom, za ktoré nastúpi aj Ľ. Kolník. V drese Dukly znovu aj Peter Mižák

ZEMPLÍN. Prvá hokejová liga dnes pokračuje stretnutiami 26. kola. Obaja zemplínski zástupcovia sa predstavia doma, Michalovce hostia posledné Nové Zámky a v Trebišove sa predstaví Považská Bystrica. Oba zápasy sa začínajú o 17.30 hod.

Kúzla zbavený Trebišov

Hokejisti Trebišova sa pred piatkovým stretnutím v Prievidzi hrdili sériou deviatich víťazstiev, lenže na okrúhle desiate nedosiahli. Na hornej Nitre prehrali 0:5 a po druhýkrát v tejto sezóne vyšli strelecky naprázdno. Kým v 11. kole sa debakel 0:8 na ľade favorizovanej Spišskej Novej Vsi ešte dal pochopiť, tentoraz išlo zo strany Trebišova na pôde predposlednej Prievidze o sklamanie. Dnes hostia Zemplínčania doma Považskú Bystricu a verme, že sa dostatočne rehabilitujú.

Posledný s predposledným

Michalovce dnes hostia Nové Zámky, alebo inak napísané - predposledný privíta posledného. Zaujímavosťou zápasu bude nepochybne štart dvoch skúsených matadorov na oboch stranách. V drese Dukly absolvuje domácu premiéru skúsený krídelník Slavomír Ilavský, za Nové Zámky nastúpi známy kanonier Ľubomír Kolník, ktorý v tejto sezóne už obliekol dresy Nitry a Skalice. Obaja harcovníci nastúpili už v piatok, ale proti Spišskej Novej Vsi, respektíve Trnave sa strelecky nepresadili. Z pohľadu Dukly je zaujímavé aj to, že po 15 zápasovej prestávke za ňu nastúpi aj ďalší skúsený útočník Peter Mižák a v hre je aj návrat ďalšieho rekonvalescenta, obrancu Radoslava Regendu. Nuž a k dispozícii už dnes bude aj brankár Milan Glevaňák z Kežmarku.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.