Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Tradičný mládežnícky turnaj s mimoriadnou kvalitou

SITA|5. aug 2004 o 13:40

BRATISLAVA 5. augusta (SITA) - Od 10. do 15. augusta sa na hokejových štadiónoch v Piešťanoch, Břeclavi a Hodoníne uskutoční tradičný hokejový mládežnícky turnaj Junior "18" Cup. Osem reprezentačných ...

BRATISLAVA 5. augusta (SITA) - Od 10. do 15. augusta sa na hokejových štadiónoch v Piešťanoch, Břeclavi a Hodoníne uskutoční tradičný hokejový mládežnícky turnaj Junior "18" Cup. Osem reprezentačných výberov do 18 rokov bude najskôr v dvoch základných skupinách (Kanada, Švajčiarsko, Švédsko, Slovensko v Piešťanoch a Česko, Fínsko, Rusko, USA v Břeclavi a Hodoníne) bojovať o čo najvýhodnejšiu pozíciu do zápasov o konečné umiestnenie. Slovenskí tréneri Jozef Čepan, Milan Staš a Rudolf Jurčenko nominovali do svojho výberu týchto hráčov: Juraj Tercha, Lukáš Bohunický, Lukáš Lauko (všetci HC Slovan Bratislava), Vladimír Kováč, Richard Lelkeš, Peter Hubinský, Ondrej Otčenáš (Dukla Trenčín), Marek Bartanus, Tomáš Marcinko (HC Košice), Dávid Buc, Marek Gatt, Dávid Skokan, Michal Korenko (ŠKP Poprad), Matej Cuník (HC Sparta Praha), Vladimír Mihálik (HK Prešov), Tomáš Magušin (HC Zlín), Jakub Drábek, Lukáš Zelízka (HC Třinec), Michal Turis, Erik Urgela (HKm Zvolen), Michal Klejna (HK Ružinov 99 Bratislava), Jakub Lachký, Mário Bližňák (HK Dubnica), Filip Kubuš, Martin Domian (HKm Nitra), Martin Gründig, Juraj Mikuš, Michal Hrtús (HK 36 Skalica). Pripravení doma budú náhradníci: Eršek (Ružinov), Falis (Poprad), Kalečík (Slovan), Záborský (Trenčín).


Program turnaja:

utorok 10. augusta

Piešťany: 15.00 Kanada – Švajčiarsko, 18.15 Slovensko – Švédsko

Hodonín: 16.30 USA – Fínsko, Břeclav: 19.00 ČR – Rusko


streda 11. augusta

Piešťany: 15.00 Švédsko – Kanada, 18.15 Slovensko – Švajčiarsko

Břeclav: 16.30 Rusko – USA, Hodonín 19.00 ČR – Fínsko


štvrtok 12. augusta

Piešťany: 15.00 Švajčiarsko – Švédsko, 18.15 Slovensko – Kanada

Hodonín: 16.30 Fínsko – Rusko, Břeclav: 19.00 ČR – USA


sobota 14. augusta

Piešťany: 15.00 B3 – A4, B1 – A2, Hodonín: 16.00 A3 – B4

Břeclav: 18.30 A1 – B2


Tímy SR a ČR hrajú všetky zápasy doma, v prípade, že by sa stretli v semifinále, potom výhodu domáceho ľadu bude mať lepšie umiestený tím v základnej skupine.

15. augusta

Piešťany 15.00 a 18.30, Hodonín 16.00, Břeclav 18.30 – program záverečných stretnutí o umiestenie určia organizátori po semifinálových zápasoch.

Súvisiace články