Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Totti pľuje už aj na internete

Sportnet|23. jún 2004 o 00:00

Hviezdny taliansky futbalista Francesco Totti sa dočkal svojej internetovej podoby, avšak veľkú radosť z voľne dostupnej elektronickej hry (www.giava.com/sputott/) zrejme nemá. Ofenzívneho hráča rímskeho AS, ktorý na prebiehajúcich majstrovstvách Európy .

Hviezdny taliansky futbalista Francesco Totti sa dočkal svojej internetovej podoby, avšak veľkú radosť z voľne dostupnej elektronickej hry (www.giava.com/sputott/) zrejme nemá. Ofenzívneho hráča rímskeho AS, ktorý na prebiehajúcich majstrovstvách Európy v Portugalsku dostal za opľutie Dána Christiana Poulsena trojzápasový dištanc, obsadil autor hry do úlohy pľuvača na futbalistov súpera.

V hre, ktorá má názov Pľuvajte s Tottim (Sputa con Totti), môže návštevník stránky pľuvať napríklad na dánskych futbalistov v červených dresoch. V prípade, že opľuje celú súperovu jedenástku, pôjde na dovolenku s Ilary (Blasiovou - uvádzačka predpovede počasia v TV), ktorá je Tottiho priateľkou. Totti, ktorého na Apeninskom polostrove prezývajú Malý princ, zažaloval viaceré talianske médiá za ostrú a neoprávnenú kritiku, pričom za poškodenie svojho mena požaduje sumu 5 miliónov eur. (tasr)

Súvisiace články