Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Topoľany opäť v Strážskom!

Sportnet|Publikované 6. okt 2006 o 22:00

Michalovce - S domácimi dejiskami zápasov treťoligového nováčika z Topolian je to ťažké. Začínali v Michalovciach, pokračovali v Zalužiciach, potom v

Strážskom a dnes proti Nižnej Myšli mali nastúpiť znovu v Michalovciach. Aj v pondelňajšej Úradnej správe VsFZ bolo dejisko tohto stretnutia tretej ligy určené v Michalovciach, a to dnes o 14.30 hod. Lenže veci sa v priebehu týždňa zmenili a Topoľany sa napokon dnes predstavia opäť v Strážskom. "Je naozaj pravda, že sme mali hrať dnes v Michalovciach, čo nám odobril aj príslušný orgán Východoslovenského futbalového zväzu. Ibaže funkcionári MFK Zemplín argumentovali preťaženosťou ich ihriska a požiadali nás, aby sme opäť hrali v Strážskom. Rešpektovali sme to a zariadili sa podľa toho, konštatoval prezident klubu Jozef Horňák.

Ihrisko v Michalovciach dostalo počas septembra naozaj poriadne zabrať, veď domáci MFK Zemplín na ňom odohral až štyri majstrovské stretnutia, ďalšie štyri odohrali mládežnícke reprezentácie Slovenska chlapcov do 17 a dievčat do 19 rokov. Popritom všetky tímy na michalovskej hracej ploche aj trénovali, takže trávnik si naozaj potrebuje oddýchnuť. "Jeseň už dohráme v Strážskom, pretože práce na našom štadióne v Topoľanoch už finišujú. Ihrisko je hotové, dokončujeme sociálne zariadenia. Pribudla menšia tribúna a lavičky okolo ihriska a budeme mať aj svetelnú tabuľu. Diváci sa budú mať na čo tešiť, doplnil J. Horňák.

Dnes o 14.30 hod. teda Topoľany v Strážskom privítajú Nižnú Myšľu a v duchu svojej tradície môj doma -môj hrad by radi zabodovali naplno. "Aj keď neustále hráme vonku, zápasy v Strážskom, Michalovciach a Zalužiciach sme zatiaľ zakaždým zvládli. Preto očakávame plný bodový zisk aj tentoraz. Ak sa chceme vyhnúť záchranárskym starostiam, doma musíme byť stopercentní a popritom by sme mali čosi aj doniesť z vonku. Zatiaľ sa nám to nepodarilo, ale verím, že toto mužstvo má na to, aby bolo úspešné aj na ihriskách súperov, dodal J. Horňák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.