Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Topoľany doma opäť nezaváhali

Napriek aktivite gól nedal. Útočník Topolian M. Tóth v tomto prípade obišiel aj brankára, no strelecky sa nepresadil. (Autor: Jaroslav Čúrny)
Sportnet|Publikované 9. aug 2009 o 22:00

Gólové korenie si nechávajú na záverečnú štvrťhodinu. Víťazný gól vsietil striedajúci Kopka, ktorý bol na ihrisku iba 11 minút.TOPOĽANY. Futbalisti Topolian sa v priebehu týždňa po druhýkrát predstavili pred vlastným obecenstvom a rovnako ako v prvom kole proti Sabinovu, aj včera proti Giraltovciam si gólové korenie nechali na záverečnú štvrťhodinu.

Kto dal gól, ten vyhral

Popravde, vyhrať ani prehrať si nezaslúžilo ani jedno mužstvo. "Bolo to o tom, že kto dá gól, ten vyhrá. Podarilo sa to nám, aj keď hostia mali gólových možností viac," priznal tréner FK Topoľany Rastislav Tomovčík, ktorý sa pri určovaní jedenástky musel zaobísť bez viacerých hráčov. "Vypadli nám Capík, Bačík či Lörinc, takže sme museli aj improvizovať. Na našom hernom prejave sa to aj prejavilo, dlho sme sa nevedeli dostať do tempa, ale myslím si, že po prestávke sme sa rozhýbali, súpera zatlačili a napokon sa aj dočkali víťazného gólu," doplnil R. Tomovčík.

Žolík opäť skóroval

Tentoraz rozhodol o plnom bodovom zisku striedajúci útočník Miloš Kopka, ktorý bol v čase svojej koncovky na ihrisku sotva 11 minút. Ten istý hráč spečatil pred týždňom gólom v 84. minúte aj víťazstvo nad Sabinovom (2:0). "Je to žolík, aj keď na druhej strane musím priznať, že Miloš mal hrať zakaždým v základnej zostave, ale zdravotné problémy mu v tom zabránili. Opäť nám to vyšlo, presadil sa, takže svoju úlohu si splnil stopercentne," dodal tréner Topolian Rastislav Tomovčík, ktorého zverenci sa predstavia doma aj najbližšiu nedeľu, keď v derby privítajú Sobrance.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.