Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

To bol hokej!

Sportnet|Publikované 26. nov 2007 o 23:00

SPIŠSKÁ NOVÁ VES. V posledný novembrový piatok bol na Spiši veľký hokejový sviatok. Líder tabuľky privítal na svojom ľade možno najväčšieho

konkurenta v boji o postup, mužstvo Banskej Bystrice.

"V našej súťaži je dosť málo mužstiev, ktoré sa snažia hrať hokej. Väčšina príde k nám kaziť hokej a brániť, čo nie je dobré z pohľadu diváka. Myslím si, že toto stretnutie sa divákom isto páčilo," povedal po stretnutí jeden z najlepších hráčov v domácom drese Matej Bukna, ktorý sa pod konečný výsledkový rezultát výborného zápasu 4:1 podpísal dvoma parádnymi gólmi.

"Predovšetkým tie góly strelilo mužstvo. Gólové situácie vznikli po dobrej spolupráci. Každý gól bol dôležitý, ale hlavné bolo, že sa vyhralo," uviedol M. Bukna.

Okrem dvoch gólov má Matej aj jednu neradostnú spomienku z duelu s Banskou Bystricou. V záverečnej tretine pri presilovke tvrdou strelou vyhadzoval puk z obranného pásma trafil však vlastného spoluhráča.

"Našťastie je v poriadku. V prvom momente som si myslel, že vianočné sviatky bude tráviť so zdrôtovanými ústami. Všetko dobre dopadlo," vydýchol si skúsený hokejový matador Matej Bukna.

Dnes hrá Spišská Nová Ves opäť doma, keď hostí Nové Zámky.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.