Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Tlačenica na čele

Sportnet|Publikované 25. sep 2002 o 00:00

Michalovce Už tradične väčšina z vás tipovala v ostatnom kole na úspechy domácich tímov, avšak v prípade stretnutia Palín Spišská Nová Ves takmer

všetci vsádzali na istú dvojku, alebo remízu. Domáci futbalisti sa však vypli k výbornému výkonu a favorita poslali do kolien. Ďalšie prekvapenie sa zrodilo v Michalovciach, kde tamojší Zemplín nedokázal streliť Starej Ľubovni gól a keďže ani žiadny nedostal, zrodila sa bezgólová remíza. Tu malo zaškrtnutú len zopár štastlivcov, takže opäť smola. Nečakane si poradil aj Hatalov s Kráľovským Chlmcom a za nečakanú možno považovať aj remízu Lastomíra na ihrisku nováčika v Košickej Novej Vsi. Aj preto bol bodový stropom šesťbodový zápis, ktorý malo na svojom konte dvadsaťjeden tipujúcich. Nie je to síce veľa, ale vzhľadom na spomínaný počet nečakaných rezultátov je to optimálny počet.

Tak ako sme sľúbili, po štyroch kolách odmeňujeme najúspešnejších tipérov posledných štyroch kôl. Milé pozornosti od nás získavajú A. a J. Hajdukovci z Michaloviec a Mária Bobíková zo Strážskeho. Veríme, že nám aj naďalej zachováte priazeň.

TIPOVACIA LIGA

21.9-22.9. 2002

Tip na zápas

1 02

St. Ľubovňa Sobrance

Ďurkov Trebišov

Medzilaborce Snina

Slivník Žakarovce

Jasenov Dl. Klčovo

Michaľany Nac. Ves

Meno a adresa tipujúceho:

Súvisiace články